Schick mohl otevřít skóre v 50. minutě, jeho penaltový pokus k pravé tyči ale brankář Sommer vystihl. Bayer to dlouho nemrzelo, protože z následného rohového kopu se prosadil Andrich.

Zklamaný Cristiano Ronaldo.
Rooney kritizuje Ronalda: United musí vyhrávat, ne myslet na třetí místo

V 74. minutě už byl Schick úspěšnější, když si naskočil na centr z přímého kopu a hlavičkou přidal nakonec vítěznou trefu. Druhý nejlepší střelec loňského Eura dal v posledních šesti duelech deset branek.

Po Elvediho snížení mohl Bayer znovu odskočit z pokutového kopu, na Sommera ale nevyzrál ani Demirbay. Leverkusen i tak uspěl po čtyřech zápasech a dostal se na třetí místo tabulky. Mönchengladbach je dvanáctý.

Lewandowski nastřílel hattrick

Lewandowski otevřel skóre v 11. minutě, kdy převzal ve vápně Müllerovu přihrávku a z otočky přesně zakončil. Bayern skóroval v 66. bundesligovém utkání v řadě, čímž vytvořil nový rekord soutěže. Müller asistoval i u Tollisovy výstavní trefy z 26. minuty.

Po změně stran dokonal Lewandowski hattrick. Nejprve se prosadil křížnou střelou a čtvrt hodiny před koncem zužitkoval i druhou asistenci střídajícího Saného. Polský kanonýr má na kontě v této sezoně 23 branek, o pět víc než druhý nejlepší střelec soutěže Schick.

Jan Kuchta se raduje z branky do sítě Hradce.
Kuchta odchází ze Slavie do Moskvy, šéf Lokomotivu novou posilu velebí

Bayern částečně napravil minulou domácí porážku s Mönchengladbachem. Kolín přišel o třízápasovou vítěznou šňůru a je osmý.

Union Berlín zdolal 2:1 čtvrtý Hoffenheim a v tabulce se na něj bodově dotáhl. Vítěznou branku vstřelil v 73. minutě Prömel. Hoffenheimu chyběl zraněný obránce Pavel Kadeřábek.

Na sedmé místo se posunulo Lipsko výhrou 2:0 ve Stuttgartu. O branky se postarali dva nejlepší střelci týmu Silva a Nkunku. Stuttgart čeká na vítězství čtyři zápasy a je patnáctý.