Do odvety jdete s jednobrankovým náskokem. Co říkáte výsledku 2:1 z prvního zápasu v Plzni?
Je to nevyzpytatelný výsledek, ale je to lepší, než kdybychom hráli 0:0. V odvetě nechceme zalézt a jenom bránit, ale určitě budeme chtít postoupit.

Co říkáte na bouřlivé prostředí stadionu v Záhřebu?
Nevím, jaké je u nich prostředí, ale u nás předvedli, že fandit umí. Určitě je poženou dopředu, fanoušky mají asi dobré. Budou hrát doma, tak určitě budou dělat maximum pro to, aby nás vyřadili.

Máte rád bouřlivou atmosféru při zápase?
Určitě je to lepší, než když je tam ticho a slyšíte každé slovo. Hluk k fotbalu patří a na to se určitě také těšíme. Tam jsou tribuny hodně daleko, aby tam něco doletělo, takže z toho strach nemáme.

Jak velkou ztrátou pro tým je podle vás absence kapitána Romana Hubníka?
Ztráta to určitě je, protože Hubňa to vzadu drží. Je rychlý, důrazný, platí na soupeře svým stylem hry. V tomhle nám bude chybět.

V neděli jste porazili Slavii, je to pro vás před odvetou s Dinamem povzbuzení?
Je to lepší, ale nevím, jestli nám to k něčemu pomůže. Každý zápas je jiný a musíme si připravit na to, že je to pohárové utkání. Slavii už musíme hodit za hlavu.

Jak byste charakterizoval soupeře?
Celý tým je kombinačně silný, nepříjemný v útočné fázi. To se samozřejmě budeme snažit nějak eliminovat a nedávat jim šanci.

Jak moc vám mohou pomoci bohaté zkušenosti z evropských pohárů?
Zkušenosti jsou důležité, ale každý zápas je jiný a složitý. Musíme se na soupeře dobře připravit a přistoupit k tomu, jako by to bylo 0:0.

Jakub Brabec na reprezentačním srazu
Jakub Brabec o přestupu do Viktorie: Byla to akce kulový blesk