West Ham se v úterý loučil se stadionem Boleyn Ground, kde hrál 112 let. Od nové sezony totiž přesídlí na Olympijský stadion. Rozlučkový večer měl být velkou oslavou, ale začal ostudou. Fanoušci napadli lahvemi s pivem a pyrotechnikou při příjezdu autobus Manchesteru a zavinili odložení zápasu o 45 minut.

"Nebylo to vůbec hezké, rozbili nám autobus," popsal britským médiím situaci kapitán hostů Wayne Rooney. Jedno okno násilníci rozbili, dva lidé při incidentu utrpěli zranění. Jedním z nich byl zasahující policista.

"Jsem hrozně zklamaný chováním našich příznivců. Máme po zápase připravenou úžasnou show a někteří nebudou moci zůstat, protože budou spěchat na poslední autobusy a vlaky," postěžoval si spolumajitel londýnského klubu David Sullivan.

Jako první rozjásal v zápase domácí diváky už v 10. minutě Sakho. Pro United pak duel otočil Martial dvěma góly, ale West Ham se nakonec dočkal vítězné rozlučky.

Aby se United dostali do kvalifikace o Ligu mistrů, musí v neděli porazit Bournemouth a doufat, že City prohrají se Swansea.

Anglická fotbalová liga - dohrávka 35. kola:

West Ham United - Manchester United 3:2 (10. Sakho, 76. Antonio, 80. Reid - 51. a 72. Martial).

1. Leicester 37 23 11 3 67:35 80
2. Tottenham 37 19 13 5 68:30 70
3. Arsenal 37 19 11 7 61:36 68
4. Manchester City 37 19 8 10 70:40 65
5. Manchester United 37 18 9 10 46:34 63
6. West Ham United 37 16 14 7 64:49 62
7. Southampton 37 17 9 11 55:40 60
8. Liverpool 36 16 10 10 61:48 58