Při potyčkách, kterých se před utkáním zúčastnila asi stovka příznivců obou klubů, byl zatčen nespecifikovaný počet lidí a podle agentury AP se rvačky obešly bez vážných zranění.

Italští fanoušci přijeli do Manchesteru vyzbrojeni tričky s nápisy "Invaze do Manchesteru". Zhruba tisícovka se jich shromáždila u hlavního vchodu na Old Trafford, kde také začaly první nepokoje. "Házeli na nás kamení a lahve," řekl agentuře AP domácí fanoušek Rob Blanchette. "Policie je naštěstí brzy zmlátila a pak se uklidnili," dodal.

"Jakmile se na nás vrhla policie, začal velký zmatek. Když se to konečně uklidnilo, všude byla krev a zbití fanoušci," popsal situaci příznivec Říma Riccardo Fartera. "Nejsou hlášena žádná vážnější zranění, většinou šlo o malé skupinky výtržníků. Bylo zatčeno několik fanoušků obou klubů, aby se nám podařilo udržet pořádek," citovala AP prohlášení policie z Manchesteru.

Dnešní duel si vyžádal přísná bezpečnostní opatření, protože násilnosti provázely i první zápas minulý týden v Římě. Osmnáct fanoušků po něm bylo zraněno, tři museli být navíc hospitalizováni s bodnými ranami.