"Je pro nás vynikající zprávou, že stávající opory a přední hráči české ligy mají zájem pokračovat s námi v cestě, kterou jsme společně nastoupili. Všichni již opakovaně potvrdili své kvality a já jsem přesvědčen, že také v následujících měsících a letech budou patřit k základním stavebním kamenům Viktorie," řekl generální manažer klubu Adolf Šádek.

Čtyřiatřicetiletý Čišovský hraje v Plzni od července 2011. Byl u obou postupů do Ligy mistrů i u loňského titulu. "V Plzni jsem prostě spokojený. Klademe si vždy ty nejvyšší cíle, dosahujeme dobrých výsledků. Stadion je pravidelně vyprodán, lidé fotbalem žijí. V neposlední řadě je zde spokojená i rodina, takže všechno mluvilo pro prodloužení kontraktu," řekl slovenský reprezentant.

Brankář Kozáčik je plzeňskou jedničkou od srpna 2012. "O jiné variantě, než je prodloužení kontraktu s Viktorií, jsem neuvažoval. Bylo krásné prožít tu fotbalovou pohádku posledních sezon a já věřím, že stále nekončí," prohlásil Kozáčik.

Wágner je v Plzni spokojený

Nové smlouvy se dočkal také třiadvacetiletý útočník Wágner, který do Plzně přišel už v lednu 2012, ale naplno se do sestavy probojoval až před touto sezonou. Na podzim dal čtyři ligové góly a v prosincovém duelu Ligy mistrů s CSKA Moskva zařídil vítězství a následný postup do Evropské ligy.

"Plzeň je podle mě nejlepší klub v České republice a já jsem hrdý, že za něj můžu hrát. Kdybych si myslel cokoliv jiného, neprodloužil bych zde smlouvu. Ve Viktorii jsem opravdu spokojený," řekl Wágner.

Viktoria by měla v blízké době prodloužit smlouvu také s kapitánem Pavlem Horváthem, kterému kontrakt vyprší v létě. V minulých týdnech se nechal slyšet, že hodlá v Plzni pokračovat v kariéře.