OBRAZEM: Svátek fotbalu na Slovácku. McDonald's Cup zná své vítěze
Již 24. ročník populárního školního fotbalového turnaje McDonald's Cup je již minulostí, po úterním odpoledni zná vítěze svých kategorií.
68 fotografií v galerii ›
Součástí druhého dne Svátku fotbalu v rámci fotbalového McDonald´s Cupu v Uherském Hradišti bylo exhibiční utkání osobností.
|
Video: Břenek Martin
Svátek fotbalu v Uherském Hradišti se těšil velkému zájmu, kdy se na finálový turnaj probojovalo 40 nejlepších tuzemských týmů, které uspěly v rámci vyřazovacích kol v klání více jak 38 tisíc žáků a žákyň I. stupně základní škol.
Svátek fotbalu skončil. Tituly v McDonald's Cupu míří do Prahy, Veselé a Ostravy
Litým bojům a kláním přihlížely i sportovní a fotbalové osobnosti, které pak své fotbalové umění předvedly v rámci úterního exhibičního klání.
Jak si všichni aktéři ve fotbalovém stánku prvoligových fotbalistů Slovácka vedli, se podívejte níže v bohatých fotogaleriích a videích.
Zdroj: Břenek Martin
Zdroj: Břenek Martin
Zdroj: Břenek Martin
Zdroj: Břenek Martin
Zdroj: Břenek Martin
Zdroj: Břenek Martin
Zdroj: Břenek Martin