V posledních zápasech jde o obehranou písničku. Středočeši se prezentují aktivním pojetím hry, dokáží si vypracovat gólové šance, ale střeleckou smůlu se jim nedaří proměnit. Přesně v takové duchu se neslo i první dějství pohárového střetnutí.

Příbramští měli výraznou převahu, ale nedokázali ji patřičně zužitkovat. Největší možnost měl Voltr, který si už po dvou minutách naskočil na Rezkův roh, ale z bezprostřední blízkosti mířil hlavou mimo Fryštákovu branku. Klokanům tak stačila jedna přesná střela, aby se ujali vedení. Okénka v defenzivě zelenočerných využil v osmé minutě Yousuf a jeho sražený pokus dorazil do sítě David Bartek.

Po změně stran vypadal obrázek hry obdobně. Ofenzivu domácích přišli v průběhu zvýraznit ještě Květ s Hlúpikem, ale ani jim se nedařilo prokletí v koncovce zlomit. Byla to tak opět Bohemka, která z čista jasna udeřila. Bartek si v 68. minutě naběhl mezi stopery a přidal druhý gól.

O deset minut později se přeci jen dočkala i Příbram, když se hlavou trefil Kodr a ukončil tak více než třízápasové čekání svého týmu na gól. Více už ale fotbalisté od Litavky nedokázali a s letošním ročníkem MOL Cupu se rozloučili.

1. FK Příbram – Bohemians Praha 1905 1:2

Branky: 8. a 68. Bartek – 78. Kodr. ŽK: 44. Soldát, 50. Fantiš. Rozhodčí: Rejžek – Kubr, Fišer. Poločas: 0:1.

1. FK Příbram: Kočí – Nitrianský, Kodr, Tregler, Antwi (83. Nový) – Rezek, Katidis (46. Květ), Soldát, Fantiš – Pejša (58. Hlúpik), Voltr.

Bohemians Praha 1905: Fryšták – Dostál, Krch, Šmíd, Schumacher – Záviška, Švec, M. Hašek ml., Bartek – Yousuf (77. Vaníček), Mašek (84. Jindřišek).