Kontroverzní situace nedělního zápasu nastala v 64. minutě.

Do vápna Sparty přiletěl centr, na který naskočil Zahustel, srazil se s brankářem a míč skončil v brance. Místo gólu však sudí odpískal faul. "Podle mě to byla regulérní branka. Byl jsem tam dřív než Marek Štěch, hrál jsem hlavou, on tam byl pozdě a srazili jsme se," popsal situaci Zahustel.

"Bohužel to nebylo uznáno. Byl to rozhodující moment. Mohli jsme vést 2:1 a zápas se mohl vyvíjet úplně jinak. Oni pak dali hned penaltu. Už s tím nic neuděláme," litoval.

V utkání Zahustel jen potvrdil současnou formu. Před týdnem dal gól ligovému lídrovi Plzni a zařídil výhru 2:1. Ve středu pak gólem do sítě Jablonce udržel naději v Poháru FAČR a dnes poslal Mladou Boleslav brzy do vedení. "Jsem rád, že mi to padá, dlouho jsem se netrefil, ale teď bych to vyměnil alespoň za bod," prohlásil.

Nechybělo moc - remíza nebyla daleko. Za chvíli si totiž vytvořil šanci, po níž mohl srovnat na 2:2. Byl sám před Štěchem. "Myslím, že jsem to vyřešil dobře. On byl blízko, přehazoval jsem ho, ale sjelo mi to po šajtli a míč skončil těsně vedle. Mrzí to. Beru to na sebe, protože kdybych srovnal, mohlo to dopadnout jinak," řekl.

Třebaže Mladá Boleslav prohrála 2:3, Zahustel hodnotil výkon domácího týmu kladně. "Nemáme se za co stydět. Přesvědčili jsme se, že když dřeme, tak se dá hrát s každým. Jak s Plzní, tak i se Spartou. Jsou to jen lidi. Byl to náročný týden, teď si musíme odpočinout a připravit se na Bohemku," dodal.

Ačkoli podstoupil krátce po sobě konfrontaci s Plzní i se Spartou, nedokáže říct, kdo by si titul zasloužil více. "Ani nevím. Plzeň nebyla ta, kterou známe, nijak extra mě nepřesvědčila. Se Spartou to bylo zas hodně tvrdé, bolelo to. Neumím posoudit," dodal Zahustel.