Střelecký účet otevřela po čtvrt hodině hry slávistka Veselá, hned po změně stran na ni navázala Szewieczková, tříbrankový náskok domácím hráčkám poté zařídila Šurnovská. Sparťanka Bertholdová vykřesala pro svůj tým v 77. minutě jiskřičku naděje, ale tu pět minut před koncem utnula svoji druhou trefou Szewieczková.

Derby sparťanek proti slávistkám
Fanoušky baví pozvánka na derby: Houštecký ve StarDance, Bořil bez sedativ

„Jsem moc ráda, že máme zase o krok blíž k titulu. První poločas byl z naší straky takový nerozvážný, věděly jsme, že Sparta nám nebude chtít dát nic zadarmo a nechtěly jsme se přizpůsobit její hře. Pomohl nám rychlý druhý gól v druhém poločase. Derby je vždycky pade na pade, teď jsme veselejší my. Musím pochválit holky, celý druhý poločas jsme Spartu k ničemu nepustily a jsem ráda, že kráčíme zase k titulu," hodnotila dvougólová Szewieczková.

Střelkyně dvou gólů Tereza Szewieczková hodnotí zápas:

Zmínila i diváckou kulisu. „Chci jim moc poděkovat, že dali šanci ženskému fotbalu a doufám, že jsme se jim ukázaly v dobrém světle a že budeme lákat víc a víc lidí. Pro mě osobně je to velká motivace pracovat dál a zlepšovat se. A ukázat lidem, že i ženský fotbal stojí za zmínku a zkouknutí.“

U kuriózního vlastního gólu byl i Tomáš Souček.
Bizarní vlastní gól připravil West Ham o body s Liverpoolem. Byl u něj i Souček

Kapitánka Sparty Petra Bertholdová řekla k derby:


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...