Viktoria potvrdila své trápení v pohárech a v Bukurešti prodloužila sérii bez vítězství na 13 zápasů. "Nechci říkat, jestli je to náhoda, nebo ne. Ani si to nechceme nějak dávat do hlavy. Každý zápas chceme odmakat a vyhrát. Dneska se nemáme za co stydět, možná nám chybělo i trošku štěstí. Třeba jsme se měli víc cpát do brány a dát nějaký gól se štěstím," řekl novinářům Řezník.

Hosté inkasovali v 19. minutě po nezachycené přihrávce za obranu. Velké defenzivní chyby udělali Západočeši i před dvěma týdny při domácí prohře 1:2 s Giurgiu. "Dostali jsme takový blbý gól. Někde kolem půlky se tam odrazil balon, pak to hráč (Alexandru Stan) dostal z běhu do strany a šel sám. Nevím, jestli tam při zakončení byla ruka, mně to tak připadalo, ale to je zbytečné teď řešit," uvedl sedmadvacetiletý pravý bek.

Remíza je ztrátou

Plzeňský útočník Michael Krmenčík už po šesti minutách vyrovnal a čtvrt hodiny před koncem trefil břevno. "Celý druhý poločas byl dobrý, drželi jsme balon, ale pak už se tam těžko dostává. Bylo to možná podobné, jak jsme bránili na Dukle. Oni stáli zalezlí a hráli jenom na brejky. Bohužel se nám nepodařilo dát vítězný gól, takže pro nás je to ztráta," konstatoval Řezník.

Plzeň se třemi body zůstala poslední v tabulce skupiny E. Tu vede s osmi body AS Řím, Austria Vídeň má pět bodů a Giurgiu čtyři. Pokud svěřenci Romana Pivarníka chtějí postoupit bez ohledu na výsledky soupeřů, musejí v obou zbývajících duelech zvítězit.

"Budeme bojovat, dokud můžeme. Musíme vyhrát v Římě a pak porazit Vídeň doma. Zkusíme, co je v našich silách, a uvidíme. Italové se možná trošku víc soustředí na ligu, takže když budeme mít štěstí, klidně tam můžeme vyhrát," prohlásil Řezník.

ČTĚTE TAKÉ: Inkasovali jsme zase po hrubé chybě, mrzí Pivarníka rychlý gól