Fotbalisté Sparty se mohli se skladbou Adama Rohonyho, jak zní celé hudebníkovo jméno, seznámit už po zápase v Mladé Boleslavi, v němž si definitivně zajistili obhajobu mistrovského titulu. Následně pak video ze šatny zhlédli i fanoušci a vzbudilo velké pozdvižení.

Jen o pár dní později pak hudebník na svém kanále na Youtube publikoval celou více než dvouminutovou skladbu s názvem Letná. A vlna úžasu se zvedla znova.

Zdroj: Youtube

„Na tohle jsme čekali!!“ neskrýval nadšení v komentářích pod videem jeden z fanoušků a vše doprovodil třemi srdíčky vyvedenými v tradičních sparťanských barvách.

Rapper Rohony žije ve Starči, kterou reprezentuje i ve fotbale.
Návrat krále na hřiště. Rapper Rohony se představí fanouškům v "pralese"

„Jednoduché, epické a hlavně výstižné,“ vypíchl hlavní plusy nové písně jiný. Další pak považují skladbu za letní hit či plánují, že si ji nastaví jako vyzváněcí melodii.

Jako slávista to poslouchám furt

Pozitivní ohlasy však sbírá Rohony i u konkurence. A to dokonce u té největší, u slávistů či fanoušků Baníku Ostrava.

„Jako slávista musím říct, že TOP,“ přiznal jeden ze slávistů a v podstatě stejný komentář, jen z pohledu fanouška Baníku, se objevil jen o kousek níže. „Jako slávista to poslouchám furt a nikoho neřeším,“ reaguje pak další.

Fotbalisté Sparty slaví obhajobu titulu
Sparta slaví titul. Párty na Letné s fanoušky, pak Kozička. Křepčil i Křetínský

A že by dokonce Rohony dokázal měnit fotbalové vyznání? „Jsem slávista, ale po tomhle začínám fandit Spartě,“ překvapil dokonce jeden z posluchačů.

Našli se ale i tací, kteří si do písně rýpli. „Autorský práva vůči O-Zone máte vyřešený? Ptám se pro kamaráda právníka,“ ozval se další poslouchající, který si zřejmě všiml podobnosti s melodií jednoho z největších hitů moldavské skupiny O-Zone populární zejména na přelomu tisíciletí.