Scénář akce, která se uskuteční na Letné, je už jasný. Střetnou se dva týmy: jeden utvoří parťáci Rosického z reprezentace, druhý je určen výhradně spoluhráčům Rosického z jeho klubové historie. Někdejší středopolař by měl hrát postupně za obě mužstva. Vyloučen není ani start jeho otce, bratra či syna.

Fanoušci se každopádně mohou těšit na známá jména z let minulých. Avšak do Prahy by mohly přijet i hvězdy současnosti.

Kdo třeba? „Jako prvnímu jsem volal Cescu Fabregasovi,“ řekl Rosický. Fabregas je jeho velký kamarád, působí v Chelsea – hlavní otázkou zůstává, zda se ještě náhodou neobjeví v kádru španělské reprezentace pro MS. „Dále mi účast přislíbil Mathieu Flamini, rád bych viděl i Santiho Cazorlu, dorazí Dede a další Brazilci…" zmínil Rosický.

Leč jsou i tací, kteří odmítli. Třeba německý stoper Per Mertesacker bude onu sobotu na svatbě za svědka. Vladimír Šmicer nebo Tomáš Ujfaluši si prý zase domluvili unikátní golf.

Emeryho předchůdce Arséne Wenger
Trenér Wenger po sezoně u Arsenalu skončí. Po dvaadvaceti letech

Vstupenky (za 350 a 550 korun) budou od zítřka v prodeji. Jako první si je mohli pořídit sparťané (čtěte držitelé permanentek). Posléze by se mělo dostat i na zbývající část veřejnosti. Čeká se vyprodáno do posledního místa. Sektory jsou vyhrazeny i pro zahraniční příznivce. Spartu již kontaktovali zájemci z Německa (Dortmund) a Anglie (Arsenal), do Prahy údajně chtějí přijet také Číňané a Japonci.

Rozhovor s Tomášem Rosickým čtěte ve středečním vydání vašeho Deníku.

Fotbalisté Viktorie Plzeň zvládli sobotní zápas 25. kola. Aleš Čermák na snímku vpravo
Hattrick jsem nedal ani v žácích. Možná snad v hale, smál se Čermák