Schick si odnesl zranění ze sobotního zápasu ve Stuttgartu, v němž dal první bundesligový gól v novém působišti a přispěl k remíze 1:1. Čtyřiadvacetiletý útočník skóroval v sedmé minutě hlavou, ale už za dvanáct minut kvůli problémům se stehnem odkulhal ze hřiště a byl vystřídán.

Do Leverkusenu přestoupil Schick před měsícem za více než 700 milionů korun z AS Řím. Za německý tým odehrál čtyři soutěžní zápasy a dal dvě branky. V minulé sezoně hostoval v Lipsku, za které nastřílel v bundeslize deset gólů.

Fotbalista West Hamu United Tomáš Souček.
Souček o příchodu Coufala do West Hamu: Fanoušci si ho zamilují

V říjnovém termínu se kvůli dlouhé koronavirové pauze v první polovině roku nezvykle uskuteční tři reprezentační utkání místo tradičních dvou. Ve středu 7. října se český tým představí v přípravě na Kypru a pak nastoupí ke dvěma venkovním duelům Ligy národů. Nejprve bude hrát v neděli 11. října v Izraeli a o tři dny později ve Skotsku.

Se Schickem byli ve výběru trenéra Jaroslava Šilhavého do útoku nominováni Matěj Vydra a Michael Krmenčík, který dnes chyběl při vítězství Brugg nad Anderlechtem (3:0) kvůli zranění.