Důvod netradičního setkání? Zápas osobností na 25. ročníku McDonald's Cupu.

"Úžasný zážitek," líčil pak manažer, který se dokonce zapsal mezi střelce utkání.

Zatímco Baroš začal v roce 1998 nakukovat do áčka Baníku, Sedláček poprvé zavítal na největší mládežnický fotbalový turnaj v Česku: McDonald's Cup.

Příběh obou zmíněných potvrzuje, že píle a loajalita přináší odměnu. Kariéru a úspěchy rodáka z Vigantic netřeba popisovat, v případě Sedláčka je ale nutné dodat zásadní detaily. Jako mladý kluk smažil hranolky a nosil hamburgery. Vypracoval se. Teď je z něj provozní ředitel společnosti McDonald's pro Česko a Slovensko.

"A stal se ze mě trenér a kapitán týmu pro zápas osobností. Exhibic v rámci turnaje se účastním už přes dvacet let. Dávám dohromady naše zaměstnance a hvězdy," řekl.

Letos na krásně střiženém pažitu v Malšovické aréně přivítal kromě výše zmíněné trojice třeba Tomáše Hübschmana, Davida Lafatu nebo stálici exhibic Pavla Horvátha.

"Poprvé jsem si v jednom týmu zahrál s Honzou Kollerem. Musím říct, že to bylo fenomenální. Vždyť tohle jsou legendy. Pamatuju si jako dnes, jak se hrálo Euro v roce 2004. Pamatuju si, jak jsem plakal po semifinále, kdy jsme prohráli s Řeckem. Kdybychom vyhráli, asi bych vyrazil na zápas o zlato," uvedl Sedláček.

V rámci úterního mače zaznamenal gól, jímž korigoval skóre a mohl si odškrtnout: dal jsem gól reprezentačnímu brankáři. Ano, přesnou střelou překonal Tomáše Koubka, jenž ještě loni patřil do národního týmu.

"Přitom já už s fotbalem skončil. Teď s kolegy už hrajeme jen sálový fotbal. Dal jsem se na běhání, nedávno jsem absolvoval svůj pátý maraton," zmínil Sedláček.

Čas? Sportovec se v něm nezapře. Atakuje hranici tří hodin.