Sešívání vstoupili do deštivého utkání ve Švýcarsku aktivně a už v první půli herně dominovali. Ve 25. minutě ještě odvrátil centr Conrada Wallema obránce Servette Ženeva Severin, o sedm minut později se už ale červenobílá družina radovala z úvodní branky – Lukáš Masopust předal na pravém křídle míč Ševčíkovi, jehož centr se odrazil právě k Masopustovi, jenž přízemní střelou na zadní tyč otevřel gólový účet utkání.

Fotbalisté Servette se před domácími fanoušky snažili o kombinační fotbal, ten ale narážel na vysoké napadání svěřenců Jindřicha Trpišovského. To vyvrcholilo v to, že domácí v první půli ani jednou neohrozili branku Aleše Mandouse.

Uklidnění přinesl rohový kop

Hned na úvod druhého poločasu zvýšila Slavia svůj náskok. V 59. minutě rohový kop Masopusta prodloužil Zafeiris a Igoh Ogbu hlavičkou nekompromisně zvýšil na 2:0. Sešívaní pak kontrolovali zbytek utkání a švýcarský celek nepouštěli do výraznějších šancí.

V závěru ještě mohl náskok zvýšit Václav Jurečka, který ale ve vyložených šancích selhal. 

České fotbalistky v nedávném přípravném zápase s Irskem
Zvláštní situace: Češky musí hrát s Běloruskem v azylu, jinak by hrozil trest

Svěřence kouče Jindřicha Trpišovského čeká v dalším kole za dva týdny domácí duel se Šeriffem Tiraspol, který ve čtvrtek na svém stadionu podlehl 1:2 AS Řím. Italští favorité přivítají Servette.

První celky z každé skupiny projdou do osmifinále, druhé týmy v pořadí se v play off utkají o postup do stejné fáze s kluby z třetích příček v Lize mistrů. Týmy na třetím místě přejdou do nižší Evropské konferenční ligy.