Slovenský reprezentant Hromada byl potrestán za neadekvátní reakci k rozhodčímu Arturu Soaresovi Diasovi v tunelu vedoucímu k šatnám po utkání, které Slavia prohrála 1:2 a po domácí remíze 2:2 do skupiny Evropské ligy nepostoupila.

Čeští fotbalisté nastoupili v kvalifikaci mistrovství světa v Belgii.
Další přehmat trenéra Šilhavého. Debutant Kaša byl hozen do hluboké vody

Portugalský sudí Dias už po třech minutách odvetného duelu vyloučil Tomáše Holeše, který se kousek od vápna dopustil ostrého šlapáku proti stojné noze protihráče. Holeš dostal jednozápasový trest a zmešká úvodní zápas v Evropské konferenční lize proti Unionu Berlín ve čtvrtek 16. září v Edenu. Dalšími soupeři Pražanů ve skupině budou Feyenoord Rotterdam a Maccabi Haifa.

Návrat na soupisku

Na pohárovou soupisku se vrátili Srdjan Plavšič a Petr Ševčík, kteří kvůli zranění chyběli trenérovi Jindřichu Trpišovskému ve 4. předkole Evropské ligy. Dál scházejí dlouhodobě zranění David Hovorka a Lukáš Provod, na soupisce nejsou ani Mads Emil Madsen a Mick van Buren.

Tomáš Sivok ve své kanceláři.
Tomáš Sivok: Jestli chceš být se všemi zadobře, tak jdi prodávat zmrzlinu

Naopak nechybí Lukáš Masopust, jenž měl v posledních dnech zdravotní problémy. Slavia na soupisku zařadila i Ladislava Takácse, který byl na odchodu z klubu, ale po přestupu Davida Zimy do FC Turín zůstal.

Do sestavy Pražanů v pohárech se už naopak vrátil v playoff Evropské ligy obránce Ondřej Kúdela, který si už odpykal desetizápasový disciplinární trest od UEFA za rasistickou urážku protihráče v březnové odvetě osmifinále Evropské ligy v Glasgowě proti Rangers.