Běžela 30. minuta a stadion ve Villarrealu oněměl, fotbalisté Slavie totiž v té době zvýšili na 2:0 a vypadalo to, že se rodí veliké překvapení. Do šaten se ale nakonec odcházelo za nerozhodného stavu, protože domácí zapnuli na vyšší obrátky a během tří minut srovnali.

Fotbalisté Viktorie Plzeň po výkonu plném chyb prohráli v Lucernu v utkání Evropské ligy FC Luganu 2:3.
Chyba za chybou. Plzeň padla s Luganem. Vrba: Jsem zklamaný

Když není na hrotu slávistického útoku kanonýr Škoda, nemusí fanoušci zoufat. V záloze je Necid, který v osmnácté minutě využil přesnou přihrávku Sobola a Pražané vedli. V základní sestavě po delší době vyběhla největší slávistická posila Danny a bylo vidět, jak mu fotbal během zranění chyběl. Povedený výkon korunoval gólem, jímž završil perfektní kombinaci.

Po půl hodině hry tak vše směřovalo k tomu, že se do Prahy poveze vítězství. Trigueros a Bacca ale srovnali
a začínalo se od začátku.

VIZUALIZACE fotbalové akademie na Bazalech.
Hotovo. Z fotbalových Bazalů bude tréninkové centrum

A to navíc v posledních vteřinách prvního poločasu nevyužil nadějnou šanci Hromada…

Druhý poločas se odehrával za drtivé převahy domácích, ale obrana Slavie se skvělým Laštůvkou v čele se překonávala a likvidovala jednu šanci za druhou.

Sahali po třech, ale i ten jeden bod je pro tým trenéra Šilhavého skvělým výsledkem.