To, že přijatelný výsledek ze hřiště soupeře nemusí nakonec vůbec nic znamenat, se začalo v Celtic Parku naplňovat v sedmadvacáté minutě, kdy hlavou otevřel skóre Deac a Kluž vedla 1:0. Rumunský celek v tu chvíli postupoval a vydrželo mu to až do začátku druhé půle.

Domácí nejprve zahrozili v podobě hlavičky Ajera, se kterou si ale stejnou částí těla poradil na brankové čáře jeden z hráčů soupeře. O dvě minuty později už byla levačka Forresta úspěšnější a bylo vyrovnáno. Ještě veselejší to pro Celtic bylo v jednašedesáté minutě, kdy ve vápně propadla hostující obrana, k míči se dostal Edouard a poslal domácí do vedení.

To ale nebylo ani zdaleka vše. Velké věci se začaly dít v minutě čtyřiasedmdesáté. Pokutový kop za hraní rukou proměnil Omrani a v tu chvíli by šli do play off Ligy mistrů proti Slavii fotbalisté Kluže. Jenže hned za další dvě minuty vrátil Celticu vedení po přihrávce Edouarda Christie.

Ani tentokrát se skóre nezastavilo. Znovu do výhodnější pozice, co se týče vyhlídek na postup, posunul Kluž deset minut před koncem normální hrací doby z dorážky Omrani. A rumunský tým tentokrát už postup nepustil. Naopak v šesté minutě nastavení potvrdil účast ve dvojzápase proti pražské Slavii Tucudean.

První zápas je na programu příští úterý 20. srpna v Rumunsku, odveta 28. srpna v Praze.