Ani ruský Perm, ani polský Gdaňsk, ale rumunský celek Targu Mures byl nakonec posledním soupeřem fotbalistů 1. FC Slovácko na jejich soustředění v turecké Antalyi.

Výbornu střeleckou fazonu potvrdil Václav Ondřejka, který tak ve třech utkáních v zemi půlměsíce zaznamenal celkem čtyři trefy. Pod druhý gól Slovácka se podepsal uzdravený Radek Szmek, na výhru to však nestačilo. Soupeř totiž dokázal pokaždé vyrovnat.

Třináctý tým rumunské nejvyšší soutěže Slovácko od začátku utkání přehrávalo. Gólový efekt se vak v první půli dostavil jedinkrát – po půlhodině hry se trefil po přečíslení hostující obrany Ondřejka. Pět minut před přestávkou ale Rumuni vyrovnali, když Filipka překonali ranou z dálky.

Po změně stran trenér Soukup prostřídal sestavu a kvalita hry mírně upadla. Přesto šlo Slovácko už podruhé do vedení. Kuncl ze strany odcentroval a Szmek se po zranění poprvé v přípravě prosadil. Vítězství však Soukupovi svěřenci neuhájili. V 70. minutě totiž jeden z rumunských útočníků prostřelil brankáře Matalyhu a stanovil konečné skóre na 2:2.