V základní sestavě West Hamu se objevili i Tomáš Souček s Vladimírem Coufalem, ale v šestnácté minutě by možná oni i jejich spoluhráči nejradši zalezli zpátky do šatny.

Zákrok gólmana Pickforda na Van Dijka z Liverpoolu.
Hrozivé zranění liverpoolské opory. Mohl mu ukončit kariéru, zní z Anglie

Uběhla totiž necelá minuta hry, když Korejec Son přelstil hostujícího obránce Balbuenu a otevřel skóre utkání. O sedm minut později nejprve Coufal zlikvidoval přihrávku, míč se ale dostal zpět k domácím hráčům a Kane zvýšil na 2:0. No a v šestnácté minutě se Kane prosadil podruhé a v tu chvíli by si na bodový zisk pro "Kladiváře" nevsadil možná ani jejich největší fanoušek.

Pravděpodobnost vítězství Tottenhamu stoupala minutu od minuty, zvlášť když tříbrankový náskok svítil na světelné tabuli ještě v jednaosmdesáté minutě. Pak se ale začaly dít na stadionu "Spurs" věci.

Čtyři minuty nastavení

Všechno nastartoval přesný centr Cresswella, po němž hlavou zavěsil Balbuena a odčinil tak svoji chybu před prvním gólem. O tři minuty později na sebe jednu z klíčových rolí vzal Coufal, když centroval před bránu soupeře a Sánchez si míč srazil do vlastní brány.

Uroš Radakovič a Benjamin Tetteh utěšují Mihaila Rističe po neproměněné penaltě na Slovácku.
Ve Spartě zaujal jen zahozenou penaltou. Teď je v reprezentaci a míří k Euru

Sudí následně nastavoval čtyři minuty. V závěru této doby měl West Ham ještě možnost standardní situace. Tu domácí nedokázali ubránit, míč se dokutálel až k Lanzinimu a ten možná svou životní trefou srovnal na konečných 3:3.