Co říkáte vítězství v soutěži Chance být hvězdou?
Pro mě to byla naprosto nečekaná informace. Video jsme zasílali s vidinou výhry v prvním týdenním kole. Pak jsem to pustil z hlavy. A když se mi 22. prosince na mobilu objevila zpráva, že jsme se stali celkovými vítězi, doslova mi padla brada.

Hodí se vám hlavní cena?
A komu by se nehodila? Jelikož jsem členem výboru fotbalového oddílu Spartak Kaplice, vím, že bylo v plánu pořízení nových dresů pro muže. Výhra tak přišla v pravý čas. Boj však nastane o iPhone 8, komu připadne, to musíme ještě vymyslet. 

Na vašem videu se objevili hráči, co hlavičkují v kabině. Kde jste brali inspiraci?
U natáčení jsem přítomný nebyl. Kluci ho pořídili zcela nezávazně po jednom z tréninků. Přiznám, že se klip nepovedl hned na první dobrou, vyšel asi až šestý pokus. Video ale nevzniklo kvůli této soutěži. 

Vážně? 
Jsem znám jako ten, co leccos zařídí. Kluci mi video poskytli a chtěli jej do televize, ale já raději zkusil tuto soutěž. Udělal jsem dobře.

Sledujete fotbalové dění?
Fotbal jsem nikdy závodně nehrál, ovšem motám se kolem něj prakticky celý život. Jsem trochu blázen do statistik, od sezony 1993/ 1994 mám napsané v sešitech všechny sestavy z mačů kaplického týmu mužů. 

A v současné době? 
Jsem tu vedoucím týmu, organizačním pracovníkem klubu, od léta trénuji mladší přípravku, jsem předsedou okresní disciplinární komise a místopředsedou okresního svazu. Přehled mám.

Podívejte se na vítězné video