"Naposledy jsem dal dva góly asi v dorostu ještě v Nitře. Určitě z toho mám radost a doufám, že se to bude vyvíjet podobným směrem. Je to tak trochu paradox, protože jsem se od první minuty necítil moc dobře," řekl Štetina.

"Teprve ve čtvrtek jsem začal trénovat, protože jsem měl z posledního zápasu s Bohemkou trošku problémy s kotníkem. Moc jsem toho nenatrénoval. Od první minuty to bylo náročné, trochu jsem šlapal vodu, ale dal jsem dva góly, takže nakonec to bylo dobře," dodal s úsměvem pětadvacetiletý slovenský stoper.

Druhý gól střelce překvapil

Oba góly do branky doslova dotlačil. Nejprve v 11. minutě po standardní situaci z úhlu propasíroval míč do sítě a zvýšil na 2:0. "Viděl jsem, že to někdo ze spoluhráčů tečoval. Chtěl jsem zůstat stát kvůli ofsajdu, ale pokračoval jsem. Jen tak tak jsem míč zachytil a v podstatě od brankáře to tam dotlačil. Ale počítá se," usmál se Štetina.

V polovině druhé půle pak zvýšil na 4:2, když do něj vyrazil míč brněnský brankář Dušan Melichárek. "Ani pořádně nevím, jak jsem to tam dorval. Myslím, že to byl odražený balon od jejich brankáře. Já jsem se už jen radoval, bylo to trochu překvapení i pro mě," řekl Štetina, který si vylepšil bilanci v české lize na šest gólů.

Mohlo padnout klidně 20 gólů

Duel na Julisce byl hodně divoký a mohl skončit vyšším skóre. "Bylo hodně šancí, pro diváka to bylo velmi zajímavé. Bylo se na co dívat. V druhé půli nás podržel brankář Rada, ale celé mužstvo pracovalo dobře. Néstor měl tři tutovky, mohlo to skončit 6:6 a možná i 10:10," žertoval Štetina. "Ale myslím, že jsme celý zápas byli my tvůrci hry a zaslouženě jsou tři body u nás," dodal.

Jeho tým pod novým hlavním trenérem Jaroslavem Hynkem ze tří kol uhrál sedm bodů. "Pevně věřím, že nás to nakopne a začneme nějakou úspěšnou sérii. Čeká nás Boleslav, která je druhá, ale budeme se snažit bodovat i tam," dodal Štetina.

Čtěte také: Zlín se vrátil do čela, Plzeň veze tři body z Teplic. Příbram dál tápe