Přímo na hrací ploše vstoupili do manželského svazku vítězové soutěže severočeského klubu, Monika Vlková a Arnošt Hytych, které za bouřlivého potlesku zaplněného hlediště oddal liberecký primátor Jiří Kittner.

O právo uzavřít unikátní sňatek se šest párů, které na webových stránkách klubu zareagovaly na nabídku Liberce a přihlásily se do soutěže, utkalo 9. května v poločasové pauze utkání se Zlínem. Soutěž v počtu hlaviček a vědomostní test o libereckém klubu zvládla nejlépe dvojice Vlková - Hytych, která si tak vybojovala možnost nechat se oddat přímo na fotbalovém hřišti místo obvyklého kostela či radnice.

Za svědky šli fotbalovým fanouškům funkcionáři Slovanu Libor Kleibl a Ladislav Maier, bývalý reprezentační brankář. Novomanželé museli souhlasit s tím, že sňatek se odehraje v režii klubu, ovšem oděv, hudbu i svatebčany si mohli zvolit sami. Nevěsta přišla v tradičních bílých šatech, ženich oblékl béžové sako.

Když snoubenci vyslovili své "ano" a symbolicky se políbili, přibližně osm tisíc fotbalových fanoušků aplaudovalo stejně, jako když jejich oblíbený tým vstřelí gól.

Vedle nevšedních zážitků si snoubenci odnesli i několik zajímavých dárků. Mohou vyrazit na svatební cestu v hodnotě 50 tisíc korun, zapůjčit si auto, nábytkem si vybavit dům či využít jazykového kurzu.