"Měli jsme kupu šancí, oni měli tři šance a dali tři góly. Nevím, co k tomu dodat. Bylo toho opravdu hodně. Šli jsme dvakrát sami na branku, dali tyčku, já tam měl hlavičku. V poločase jsme měli vést 4:1. Druhý poločas se váleli, hráli to zkušeně, ale do takové situace se nemůžeme dostat," řekl novinářům Souček.

"Měli jsme jasně navrch v držení míče. Oni měli tři brejky, dali tři góly. Tohle je zápas blbec. Tohle se stane jednou za pět let a dneska se to stalo. V odvetě to musíme zvrátit," dodal jednadvacetiletý záložník.

Velké zklamání

Mrzí ho, že Slavii nevyšel návrat do pohárů po více než šesti a půl letech. "Je to veliké zklamání. Přijeli jsme sem vyhrát, aspoň remíza by byla dobrá. Když jsme vyrovnali, chtěli jsme ještě vyhrát 2:1. Ale dostali jsme hned druhý gól a v 90. minutě další. Nezbývá nám než se hecnout a porazit je doma," uvedl Souček.

Navzdory porážce 1:3 stále věří v postup. "Šance vidím pořád jako veliké. Dneska jsme mohli vést ve 20. minutě 2:0 nebo 3:0. Když tohle budeme hrát doma a roztáhneme je na celé hřiště, určitě je porazíme," věřil reprezentant do 21 let.

Chápal, že po závěrečném hvizdu byli hodně zklamaní fanoušci, kteří si s hráči zápas vyříkávali. "Jeli sem tři dny. Já je chápu, že se jim to nelíbilo. Ale myslím, že jsme si to nakonec vyříkali. Věřím, že nám v odvetě pomohou. Jinak k tomu nechci nic říkat," doplnil Souček.