"Začátkem týdne se tím bude zabývat představenstvo klubu a majitelé, následně se rozhodne, kdo tým povede v dalším průběhu ligy," uvedl trnavský manažer Pavel Hoftych na klubovém webu.

Trnava v Žilině prohrávala 0:3 po prvním poločase a v 50. minutě už o pět branek. Následně byl po druhé žluté kartě vyloučen Anton Sloboda a domácí dokonali dílo zkázy dalšími dvěma brankami. Dvakrát se trefili Nermin Haškič a Filip Hlohovský, o zbývající góly se podělili Miroslav Káčer, Lukáš Jánošík a Michal Škvarka.

Drtivý debakl byl první porážkou Trnavy na hřišti soupeře a klub se po patnácti kolech nachází na osmém místě s dvaceti body. Karhan, který má za sebou 107 startů za slovenskou reprezentaci, ve svém prvním trenérském angažmá nevydržel ani rok. Klub, ve kterém začínal i končil svou hráčskou kariéru, převzal teprve v dubnu po Ivanu Huckovi.