„Utkání hodnotím tak jako předcházející ligové. Propadli jsme v soupeřově vápně, kde jsme nedokázali vstřelit branku. Jihlava ze dvou šancí jeden gól dát dokázala, byla efektivnější a svou situaci proměnila, my ne. Na šance se nadřeme, a když už se do nich dostaneme, tak je neproměníme," mrzelo libereckého kouče Jindřicha Trpišovského.

„Bylo to důležité utkání, až po 30. kole zjistíme, jak moc. V tabulce jsme na tom pořád lépe než Jihlava, ale chtěli jsme zlepšit naše postavení. To, že se to nepovedlo, je pro nás pochopitelně zklamání," pokračoval v hodnocení závěrečného podzimního duelu Trpišovský.

Dojde na průvan kabinou?

Čtyřicetiletý trenér zároveň nepřímo naznačil možné změny v týmu. „Je k zamyšlení skladba kádru. V létě se to podle mě hrozně podcenilo, protože odešli prakticky všichni hráči, kteří stříleli góly. Právě jejich góly nám nyní chybí," upozornil Trpišovský, o kterého má údajně stále velký zájem pražská Sparta.

"Vzhledem k našemu postavení v tabulce bych teď o Spartě vůbec nemluvil," zdůraznil liberecký lodivod. "Myšlenky se mi upínají k tomu, že po ekonomické stránce je ta sezona úspěšná, po té sportovní už moc ne," dodal Trpišovský.

TAKÉ ČTĚTE: Duel Plzně odložen, Sparta porazila Teplice. Liberec padl v Jihlavě