Nečekaný konec zkušeného stopera. "FC Slovan Liberec chce vybudovat perspektivní tým, ve kterém v tuto chvíli není pro Jana Rajnocha místo," uvedl na svých internetových stránkách Slovan s tím, že trenér Samuel Slovák chce dát prostor mladším hráčům.

Rajnoch přišel do Liberce na konci ledna po předčasném ukončení smlouvy s druholigovou tureckou Adanou Demirspor. V severočeském mužstvu se ihned zařadil do základní sestavy, celkem odehrál 13 ligových zápasů a vstřelil jeden gól.

Vstup do nové sezony však odchovanci Sparty podobně jako celému Liberci nevyšel a v neděli se dvěma chybami podepsal pod porážku 1:4 se Slavií. Slovan má po třech kolech domácí soutěže na kontě pouhé dva body, minulý čtvrtek také vypadl ve 3. předkole Evropské ligy s rumunskou Astrou Giurgiu.

"Ano, uznávám, udělal jsem chyby, nehrál jsem jak na jaře, ale člověk potřebuje i podporu. Tu jsem bohužel od začátku necítil," uvedl Rajnoch na svém oficiálním twitteru.

"Já už podle trenéra na ligu nemám a máte pravdu, závěr na Slavii byl z mé strany šílený," přidal bývalý obránce Bohemians 1905, Slovácka, Mladé Boleslavi, německé Chotěbuzi a tureckých klubů Ankaragücü, Sivassporu a Demirsporu.