Jste s hubenou výhrou nad Kyprem spokojen? Po tom všem, co se tady odehrálo, ano. Chtěli jsme vyhrát, což se podařilo.

A s předvedenou hrou? Mě osobně nezáleželo ani na hře, jako na výsledku. Myslím, že to tak vnímali všichni.

Jaká byla nálada v kabině? O tom se nemíním bavit. My jsme tou výhrou chtěli něco smazat a to se povedlo.

Ovlivnila tenhle zápas nynější dusná atmosféra? Myslím, že je to jasný. Když se to tímhle způsobem řeší v novinách, každého to ovlivní.

Do dalšího reprezentačního zápasu zbývají dva měsíce. Budete se o hotelovém průšvihu bavit se spoluhráči? O čem?

O tom, co dělo v neděli nad ránem… Není o čem se bavit.

Berete výhru nad Kyprem za jakési odčinění víkendových malérů? Jak už jsme říkali na tiskové konferenci, provinil se celý tým. Vy, novináři, to podáváte jako čtveřici hráčů, kteří byli vyfoceni, plus mě, že jsem fungoval jako, v uvozovkách, organizátor všeho. Stejně si většinou napíšete, co chcete, takže lepší bude, když se k tomu nebudu vyjadřovat.

Hovoří se o podrazu na trenéra. Stoprocentně ne. My se za porušení režim večerky stydíme. Omluvili jsme se mu a teď už všichni víme, že se to nebude opakovat.

I tak trenér Brückner uvažoval o odstoupení. Myslíte, že se s ním potkáte i na příštím srazu? Celý tým stojí pevně za ním a věříme, že zůstane.

Budete se těšit na sraz před utkáním s Walesem? Já se těším na každý, ani ten příští nebude výjimkou.

Zažil jste už ve své reprezentační éře tak nepříjemné události? Pro všechny to bylo nepříjemné. Na druhou stranu jsme si to zavinili sami. Porušili jsme kázeň. Myslím, že teď bude každý rád, že odjede a odpočine si od toho.

Postačí k uklidnění situace následující dva měsíce? Bude po sezoně, někdo do té doby může vyhrát ligu, jiní se dostanou do pohárů. Nálada bude stoprocentně lepší, než v posledních třech dnech.