„Když jsme inkasovali gól, ukázal se charakter týmu. Nesložili jsme zbraně a vypracovali si další tři čtyři šance na to, abychom zápas zlomili. Vyrovnali jsme, ale je škoda, že jsme zápas nedotáhli do vítězného konce,“ mrzelo Tomáše Chorého.

Jak byste zhodnotil Hečův výkon, který zázračnými zákroky vychytal svému týmu remízu?'
Odchytal velmi dobrý zápas, chytil minimálně čtyři góly. Já ho nakonec překonal s velkou dávkou štěstí. Bohužel ze zápasu jsme si odnesli jenom bod, což je velká škoda. Hečův výkon byl však nadprůměrný.

Petra Kvitová s vítěznou trofejí. Prestižní turnaj v Madridu ovládla potřetí v kariéře.
Nezničitelná Petra. Madrid viděl další triumf Kvitové, neprohrála ani ve finále

Trenér Vrba řekl, že jste proti Slovácku odehráli na jaře nejlepší domácí zápas. Souhlasíte s tím?
Určitě. Byli jsme po celý zápas lepším týmem, jestli se nepletu, tak Slovácko kromě námi darované šance nemělo vůbec nic. Soupeře jsme do ničeho nepustili, jenom jsme já ani Krmi (Krmenčík), a mohl bych jmenovat spoustu dalších spoluhráčů, to štěstí tentokrát neměli. Když bych ale měl hodnotit týmový výkon, mohu říci, že každý z nás nechal na hřišti v utkání proti Slovácku všechno. Měli jsme spoustu šancí, když je ale neproměníme, je to špatné.

Byla pro vás v 70. minutě velká rána, když jste drtili soupeře, ale dostali jste hloupý gól po nesmyslné chybě?
Byla to rána do zad, ale nebudu nic házet na Kozu (Kozáčik), že nám pokazil zápas. Jsme jeden tým, a když nebudeme pomáhat jeden druhému, tahat za jeden provaz, tak nedosáhneme toho, čeho chceme. Určitě Matúše podpoříme a nebudeme mu sypat popel na hlavu. Chybovat je lidské, je to za námi. Musíme se teď koncentrovat na Teplice.

Jak vnímáte možnost radovat se v pondělí z titulu v případě, že Dukla porazí Slavii?
Je pravda, že bychom se mohli ohlížet za sebe, ale pro nás je teď důležité, abychom se nachystali na zápas s Teplicemi a dali se dohromady po fyzické i psychické stránce. Musíme se znovu naladit na dobrou atmosféru, která panovala v mužstvu už před utkáním se Slováckem, a na týmu to bylo znát. Když k utkání s Teplicemi přistoupíme stejně jako k zápasu se Slováckem, nemám strach, že bychom to nedotáhli do cíle. Věřím v sílu mužstva.

Fanoušci Hamburku odpálili dýmovnice
Fanoušci se nesmířili s odchodem Hamburku. Policie jich 50 zatkla