Fanoušci by měli určitě opět o zábavu postaráno. Poté, co se jejich cesty rozdělily, když v létě 2018 Cristiano Ronaldo zamířil z Realu Madrid do Juventusu, se mohly opět setkat. Po angažování Lionela Messiho parížským klubem by se totiž údajně francouzská nejvyšší fotbalová soutěž chtěla obohatit i o umění portugalského kanonýra. Aspoň podle slov Jose Fonteho.

Tenhle zkušený Ronaldův krajan je totiž kapitánem v celku úřadujícího šampióna z Lille. A jak přiznal pro TalkSPORT, moc rád by Ronalda měl za svého spoluhráče nejen v portugalské reprezentaci, ale i na klubové úrovni.

Lionel Messi s dresem Paris St. Germain.
Chci vyhrávat trofeje a uspět v Lize mistrů. Paříž je ideální místo, řekl Messi

"Píšu Cristianovi SMS každý den, aby přestoupil do Lille," prohlásil s úsměvem. A co na to rodák z Madeiry? "Jen odepíše ,ha ha ha´", poznamenal Fonte, že šance společného působení Messiho a Ronalda v jedné ligové soutěži není v tuto chvíli asi příliš vysoká.

Z Messiho příchodu do Ligue 1 má ale velkou radost. "Je to skvělé. Je neuvěřitelné, že hráč jako Lionel Messi bude hrát v naší lize," neskrývá svou radost. 

Lionel Messi.
Messi nerozplakal fotografa. Snímek, který obletěl svět, vznikl jindy a jinak

Fanoušci francouzského fotbalu se mají skutečně na co těšit. Klubu z hlavního města se kromě Messiho podařilo přivést třeba i italského gólmana Gianluigiho Donnarummu, bývalého kapitána Realu Madrid Sergia Ramose či záložníka Georginia Wijnalduma z Liverpoolu a obránce Achrafa Hakimiho, jenž přichází z milánského Interu. První trojici navíc získali zadarmo.