Los evropského šampionátu je na programu na sobotní osmnáctou hodinu, systém pro prodej vstupenek se otevírá o čtyři hodiny později, tedy ve 22:00. FAČR přitom uvádí, že největší šanci získat vstupenky, budou mít ti, kteří o lístky zažádají právě jejím prostřednictvím.

Ve zmíněný čas začne na webu www.fotbal.cz registrace, kde se zájemci budou moci ucházet o lístky na jednotlivá utkání české reprezentace. Formulář bude dostupný do 6. prosince do 22:00.

Utkání skupiny E kvalifikace mistrovství Evropy ve fotbale: Česko - Moldavsko, 20. listopadu 2023, Olomouc. Tomáš Souček z ČR.
Účast na Euru vynesla Čechům posun v žebříčku. Vrátili se do první čtyřicítky

Zájemci budou muset vyplnit jméno, e-mailovou adresu a kraj, z něhož budou na šampionát cestovat, neboť FAČR chystá vypravení speciálních fanouškovských speciálů. 

Může rozhodnout loterie

Pokud by se stalo, že zájem fanoušků bude vyšší než počet lístků, bude rozhodovat loterie. Čas, kdy se zájemci zaregistrují, tak není rozhodující. 

7. a 8. prosince pak FAČR zašle úspěšným žadatelům unikátní kód UEFA, který umožní zakoupit až čtyři vstupenky na dané utkání. Samotný prodej pak už bude probíhat na webu UEFA. Kód je nutné uplatnit do pátku 15. prosince v 17:00, kdy bude prodej ukončen.

Allianz Arena v Mnichově
PŘEHLEDNĚ: Češi můžou vyhlížet los Eura. Řeší se soupeři i stadiony

Vstupenky budou v cenových relacích od 30 do 200 eur. Podrobný návod, jak mají zájemci o vstupenky postupovat, najdete zde