„Střetli jsme se už dvakrát a vždy mě porazil. Při hecování v týdnu jsem bráchovi říkal, že do třetice všeho dobrého. Jsem rád, že jsem mu to teď vrátil a že jsme získali tři body," usmíval se po utkání starší z dvojice srbských záložníků.

Cestu za slastnými pocity si sám odstartoval. V 74. minutě prostřelil Diviše a vyrovnal na 1:1. Bylo to v době, kdy jej trenér Bohumil Páník vysunul do útoku. „Super pas mi poslal Ibrahim Traore. Je to nacvičená akce když si cuknu k němu a stoper jde za mnou, jdu hned do náběhu. Ibra to viděl a krásně mi nahrál," ocenil Vukadinovič šikovnost parťáka.

Branku si náležitě užil a přitom nasadil všem lidem, kteří zápas sledovali ať na stadionu, či v televizi, brouka do hlavy. Na tričku pod dresem měl totiž záhadný nápis v srbštině. „Věděl jsem, že mě budou doma sledovat rodina a kamarádi, tak jsem si pro ně připravil vzkaz jako překvapení. Význam si ale nechám pro sebe," pousmál se rodák z Bělehradu.

Pět minut po jeho gólu se trefil Bosňan Haris Harba a vítězství zlínského Vukadinoviče, respektive týmu z Baťova města bylo dokonáno. Expres v Páníkově sestavě si však byl vědom, že bylo šťastné.

Ševcům se v Boleslavi daří

„Především v prvním poločase jsme přežili hodně šancí Boleslavi. Kdyby přidala druhou nebo i třetí branku, tak jsme si odvezli debakl. Ale nestalo se a ve druhé půli jsme ji potrestali. Jsem rád, že jsme se díky těmto třem bodům opět přiblížili čelu tabulky," dodal Vukadinovič.

Perličkou na závěr je to, že jemu i celému mužstvu vykvetla na stadionu Mladé Boleslavi pšenka. Ševci tu totiž vyhráli (2:0) i 24. září, když měl ve městě Škodovky dočasný domov Hradec Králové a střelecky se tehdy prosadil také zlínský hráč s číslem jedenáct na dresu.

„Byl to hodně podobný gól, dokonce do té samé branky. Asi to bude tou bránou, svědčí mi," vypíchl Vukadinovič s úsměvem.

ČTĚTE TAKÉ: Snový týden, zářil Vukadinovič po skalpu Sparty a lídra z Boleslavi