Informace první: hra Plzně se prý výrazněji nezmění - a to ani přes nedělní změnu trenéra.

"Je nemožné, aby se udály velké změny za tři dny. K nějakým menším změnám asi dojde ve strategii, v sestavě mohou být tak dvě změny, ale celkově se hra Plzně výrazněji nezmění. Navíc my se jí budeme snažit vnutit naší hru," řekl Zagorčič na předzápasové tiskové konferenci.

"Bavil jsem se o Plzni s trenérem Jokanovičem, který ji nedávno vyřadil s Maccabi, a dal mi užitečné informace. Potvrdil mi, že je to kvalitní a disciplinovaný tým. Jsme si vědomi předností a nedostatků tohoto týmu. Ty si ale nechávám pro šatnu," poznamenal s tajemným úsměvem.

Výprava Vojvodiny byla den před zápasem plná sebevědomí. Viktorii si prý přáli ještě před losem. Zřejmě cítí, že proti ní budou moci využít svou největší zbraň - rychlé protiútoky.

"Jsme si vědomi svých kvalit a budeme se je snažit využít na hřišti," prohlásil Zagorčič. "Je na nás tlak, protože Čukarički i Crvena Zvezda už vypadly, ale tlak už byl proti Sampdorii a zvládli jsme to. Věřím, že se to povede i teď," dodal.

Ano, rovněž kapitán Nino Pekarič věří, že to se spoluhráči zvládne podobně jako proti Sampdorii, kterou Vojvodina vyřadila po výsledcích 4:0 a 0:2. Ony čtyři góly vstřelila venku…

"Vzhledem k tomu, do jaké fáze jsme se dostali, už neexistují lehcí soupeři. Vůbec bych Sampdorii a Plzeň nesrovnával. Hrajeme o hodně, o velký zisk, takže i velké týmy mohou podlehnout tlaku. Plzeň vypadla s Maccabi, takže se může stát cokoli," řekl Pekarič. "Cítíme se být připraveni, o soupeři jsme si zjistili přednosti i nedostatky, kterých se pokusíme využít," dodal.

Ovšem přece jen připouští, že by uvítal, kdyby v Plzni v neděli nedošlo k trenérské výměně. "Ze zkušenosti vím, že příchod nového trenéra zvyšuje u hráčů koncentraci a chuť do zápasu, takže pro nás by bylo lepší, kdyby se změna odehrála až po zápasech s námi," dodal třiatřicetiletý obránce.