Další tvrdý souboj v utkání Montreal - Philadelphia. V tomto si to rozdali Andrej Markov (vlevo) a Derian Hatcher.

Zdroj: REUTERS/Shaun Best

Ani Andrej Markov v této příležitosti proti Martinu Bironovi neuspěl.

Tom Kostopoulos se tlačil před Martina Birona, ale Randy Jones mu v tom včas zabránil.

V play off se v rukavičkách nehraje. Na snímku v duelu Mike Komisarek a Scott Hartnell.

Kolize brankáře Montrealu Cyreye Price s R. J. Umbergerem.

Letec Martin Biron dělal maximum pro vítězství, ale jeho tým nakonec prohrál s Montrealem v prodloužení 3:4.

Joffrey Lupul propasíroval puk přes obránce Romana Hamrlíka do sítě Montrealu. Vracející se brankář Carey Price byl bezmocný.

Patrick Thoresen se raduje z gólu, v pozadí zklamaný brankář Carey Price.

Jim Dowd (vpravo) se raduje ze své branky společně s týmovými kolegy Stevem Diwiem (vlevo), Jasonem Smithem (čelem) a Lasse Kukkonenem (zády).

Zdroj: REUTERS/Christinne Muschi

Andrej Kosticyn se raduje ze společně s Romanem Hamrlíkem.

Brankář Montrealu Carey Price si mohl oddechnout, tenhle puk minul jeho branku.

Faulovaný Andrej Kosticyn před brankářem Martinem Bironem.

Kolize Andreje Kosticyna s brankářem Martinem Bironem.

Trestné střílení Andreje Kosticyna likviduje Martin Biron.

Neúspěšné trestné střílení Andreje Kosticyna z jiného pohledu.

První gól v brance Montrealu sledují v přímém přenosu Patrick Thoresen (vlevo, Philadelphia), obránce Patrice Brisebois a brankář Carey Price (oba Montreal).

Tom Kostopoulos střílí v první minutě nastavení rozhodující branku v utkání Montrealu s Philadelphií.

Radost jak má být. Na snímku skočil do náruče spoluhráče Mika Komisareka střelec rozhodující branky Tom Kostopoulos.

A pak už se radoval celý Montreal.

Brankář Colorada Avelanche Jose Theodore se v utkání s Detroitem příliš nevyznamenal, po čtvrté brance v síti byl střídán Slovákem Peterem Budajem, který už gól nepustil.

Zdroj: REUTERS/Rebecca Cook

John Franzen z Detroitu střílí vítěznou branku svého týmu, nezabránil mu v tom ani brankář Jose Theodore, ani obránce Lavin Adam Foote.

Jose Theodore se marně otáčí za pukem, který z hole Johana Frenzena skončil v jeho síti. Zády Adam Foote.

Tomas Holmström brání ve výhledu Peteru Budajovi.