Za obcí Damice na Karlovarsku havaroval ve čtvrtek 13. října 2011 kamion. Kvůli jeho vyproštění bylo nutno přeložit náklad.

Za obcí Damice na Karlovarsku havaroval ve čtvrtek 13. října 2011 kamion. Kvůli jeho vyproštění bylo nutno přeložit náklad.

Zdroj: DENÍK/Petr Kozohorský

Dětský filmový a televizní festival Oty Hofmana, který se koná v těchto dnech v Domu kultury v Ostrově na Karlovarsku, baví hlavně děti z místních škol a školek. Sály, v nichž se konají filmová i divadelní představení, jsou zaplněny do posledního místa.

Zdroj: DENÍK/Jakub Kopřiva

Policisté odhalili tříčlennou skupinu, která hlavně na Sokolovsku šířila falešné peníze. Šlo o bankovky v hodnotě 200 euro, jejichž falzifikáty byly velmi zdařilé. Nechyběly na nich ani ochranné prvky včetně hologramu.

Zdroj: Policie ČR

Ukončení těžby v sokolovském revíru se nezadržitelně blíží a je potřeba se na to patřičně připravit. Takový signál vyslalo mezinárodní sympozium v Chodově, kde řečníci nastínili aktivity směřující k obnově regionu a doporučili nové ekonomické nasměrování.

Zdroj: DENÍK/Milan Hloušek

K požáru rodinného domu došlo ve čtvrtek 13. října 2011 dopoledne ve Lhotkách u Malotic na Kolínsku. Po příjezdu hasičů už byl dům zcela v plamenech. Střecha se začala propadat. Naštěstí v tu dobu už nikdo nebyl uvnitř.

Zdroj: HZS Kolín

Další řidič v Ostravě tento týden neodhadl výšku. Tentokrát to odnesla lávka přes Místeckou ulici.

Zdroj: Deník/Miroslav Kucej

Vizualizace obchodně-administrativního centra Nová Envelopa na křižovatce třídy Kosmonautů a Witgensteinovy ulice v Olomouci.

Brněnští skauti pořádají sbírku, jejíž výtěžek poputuje na akci Postavme školu v Africe.

Zdroj: DENÍK/Attila Racek

Finálový golfový turnaj české profesionální túry v resortu Kaskáda u Kuřimi.

Zdroj: DENÍK/Attila Racek

NEJNOVĚJŠÍ VIDEO NA DENÍK.CZ
Do třech aut zaparkovaných na parkovišti u obchodního centra ve Sportovní ulici v Brně se vloupali muži.
DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Zdroj: Policie ČR