Však se mu už vedle různých odsudků a urážek dostalo také značné solidární podpory od řady podobně orientovaných kumštýřů. Za ta léta, co Kulínský plní stránky novin, máme zde střídavě chlípného svůdce, sváděného génia, pronásledovaného chudáka, nevinnou oběť ale i frajera, kterému leckdo záviděl jeho příležitosti jak si užívat…

Bez ohledu na presumpci neviny byl Kulínský morálně odsouzen dříve, než ho vinným shledal soud. Současně mu ale řada lidí, bez ohledu na to jak rozhodne soud, předem odpustila. Když mu teď soud na deset let zakázal uměleckou a pedagogickou činnost s osobami mladšími 18 let, může být docela úspěšný se zpěvačkami 18+. Konec konců sám stárne, tak proč by s ním nezestárl i jeho sbor?

Nabízí se upravit repertoár, zvolit odvážnější kostýmy, lechtivou choreografii a maestro bude mít opět narváno. S reklamou, jaká ho potkala, nemusí nutně chodit kanálama, ale naopak se podle jeho příběhu může točit muzikál. Vždyť lidé si ochotně kupují lístky do biografu na daleko horší devianty, kteří nás střílí, škrtí, masakrují motorovými pilami!

Jeden pěvec obklopený holčičkami k zulíbání se v té Sodomě a Gomoře lehce ztratí. Nic proti Kulínskému v nějaké erotické show anebo v kabaretu. Skandálem bylo, že ta bulvární kauza zamořila všemožnými nemravnostmi řadu zpravodajských relací. Ale snad to končí a pro příště už ten dirigent zůstane tam, kde má být. V zábavě.