Zakázat ale jízdu na motorce dost dobře nelze, pokud řidiči budou respektovat dopravní značky a pravidla. Je na víc klidně možné, že ruští drsňáci, kteří za normálních okolností nepromeškají žádnou příležitost ke rvačce, předvedou podobně slušné a přátelské vystupování, jako nedávno američtí vojáci z dragounské jízdy, kteří si jinak přezdívají Killers, neboli vrahouni.

S motorkářskými gangy je to asi podobné, jako s radikálními fotbalovými chuligány. Dobře se hodí do hybridních válek. Noční vlci se v Rusku těší popularitě díky účasti na osvobození Krymu, podobně jako jsou na Ukrajině za hrdiny fotbaloví radikálové, kteří na majdanu slavně házeli na policii Molotovovy koktejly. Co je v normálních mírových poměrech deviace, násilnost, kterou se společnost snaží vymítit, to se v nenormálních poměrech stává hrdinným vlastenectvím.

Na ruské motorkáře se asi se zálibou podívají milovníci silných (nejlépe amerických) motorek. V Polsku je dokonce spřátelení motorkáři míní solidárně doprovázet, podobně jako Noční vlci doprovázejí Poláky na jejich jízdách do Katyně. Je ale dobré vědět, že pod drsným zevnějškem člena motorkářského gangu se skrývá stejně drsná nátura. Kdyby z Moskvy do Berlína vyrazili umělci na kolech, bylo by to lepší.