Jaký je váš zdravotní stav po zranění?
Už jsem po něm celkem dlouho, nic mě neomezuje. Na konci sezony už jsem si mohl dělat, co jsem chtěl, vše jde podle plánu.

Máte nějaké novinky ohledně smlouvy?
Čekám do prvního července, co se objeví nebo neobjeví. Teď nemůžu nic ovlivnit, nemám žádné zprávy.

Nejste nervózní z nejisté budoucnosti?
Zatím ne, nemohu to ovlivnit. Nikdy jsem v takové situaci nebyl, pět let jsem měl smlouvu. Na jednu stranu se těším, uvidím co bude volné, jaké budou nabídky. Možná budu nervózní, jak se začne blížit otevření trhu s volnými hráči, teď ale nejsem.

Platí, že chcete pokračovat pouze v NHL?
Momentálně to tak cítím. Priorita je NHL. Věřím, že nějakou smlou- vu můžu získat. V tuhle chvíli si nejsem úplně jistý, jestli bych měl někde jinde potřebnou motivaci.

Do kempu na zkoušku byste šel?
Bez smlouvy ne. Chci mít budoucnost vyřešenou dříve. Nemyslím, že bych čekal do konce srpna. V pár dnech po otevření trhu půjdou největší hvězdy, pak přijdeme na řadu my a do nějakého desátého července by mělo být rozhodnuto.

Bude mít vliv na situaci vstup Las Vegas do NHL?
Je to možné. Otevřou se nová místa, situaci to trochu ovlivní. Čím víc týmů, tím víc práce. Záleží na tom, koho si vyberou.

Co budete dělat, když smlouva v NHL nevyjde?
Já jsem připravený na všechny varianty, nebojím se toho. Až situace nastane, tak ji budu řešit. Takže uvidíme, co přijde, a pak se rozhodnu.