Český reprezentant Červenka se gólově prosadil ve 28. minutě po přihrávce Toniho Martenssona zpoza branky. Dvě minuty nato se asistencí podílel právě na brance svého švédského spoluhráče. Salák, jenž v předchozích dvou duelech nechytal, si při návratu do branky připsal 19 zákroků.

Ani jednou ze hry neinkasoval Jakub Sedláček v brance Rigy, přesto jeho tým bral pouze bod za porážku 0:1 po nájezdech s Podolskem. Čtyřiadvacetiletého českého gólmana překonal jako jediný Švéd Mario Kempe, jeho protějšek v brance Viťazu Harri Sateri nedostal gól ani v rozstřelu.

Pozici nejproduktivnějšího Čecha v KHL potvrdil Jan Kovář, jenž dvěma asistencemi pomohl k výhře Magnitogorsku 7:2 nad Chabarovskem. Dvakrát nahrával také Petr Koukal při vítězství Jokeritu Helsinky 7:3 nad Vladivostokem.

Kontinentální hokejová liga:

Jekatěrinburg - Novosibirsk 2:3 v prodl., Magnitogorsk - Chabarovsk 7:2 (za domácí Kovář 0+2), CSKA Moskva - Nižněkamsk 6:3, Čerepovec - Dinamo Minsk 1:3, HK Soči - Dynamo Moskva 0:1, Kazaň - Novokuzněck 1:2 po sam. nájezdech, Nižnij Novgorod - Lada Togliatti 3:0, Jokerit Helsinky - Vladivostok 7:3 (za domácí Koukal 0+2), Petrohrad - Atlant Mytišči 5:4 (za domácí Červenka 1+1), Dinamo Riga - Viťaz Podolsk 0:1 po sam. nájezdech (za domácí čisté konto Sedláček).