Hraje tak dobře, jak vypadá. Má výrazný styl na ledě i mimo něj. Sedmadvacetiletý Pastrňák je proslulý svými outfity, v nichž přichází na zápasy. Jeden z nejlepších kanonýrů ligy se nebojí módních experimentů, ať už se to týká vzoru obleků, pokrývky hlavy či třeba doplňků, jako jsou brýle.

Pastrňák dostal v anketě o hráče s nejlepším stylem od 526 hokejistů 15,02 procenta hlasů. Druhý za havířovským rodákem skončil další vyhlášený "módeman", švédský útočník Toronta William Nylander (12,17 procenta).

Tradičnější sportovní část ankety týkající se nejlepších hráčů na jednotlivých postech ovládli jednoznačně brankář Andrej Vasilevskij z Tampy Bay (46,92 procenta), obránce Colorada Cale Makar (56,38 procenta) a útočník Edmontonu Connor McDavid (48,71 procenta).

David Pastrňák
KVÍZ: Góly, trofeje, miliardy. Jak dobře znáte kariéru Davida Pastrňáka?

Při vyhlášení klubových ocenění obdržel Pastrňák potřetí v kariéře po letech 2020 a 2022 Elizabeth Dufresne Trophy. Bostonští hokejoví novináři ho odměnili jakožto hráče, který podával nejlepší výkony na domácím ledě. Pastrňák vévodil i vyhlášení tří hvězd za výkony v TD Garden podle zástupců rádia 98.5 The Sports Hub. Vyhrál před brankářem Jeremym Swaymanem a Bradem Marchandem.