Drama 4. zápasu baráže rozhodlo až prodloužení

Ml. Boleslav - Domácí vedli 2:0, hosté ale otočili utkání v poslední třetině, přesto ještě prohráli. AKTUALIZOVÁNO

17.4.2008

Ze čtvrtého duelu hokejové baráže o extraligu mezi Mladou Boleslaví a Ústím nad Labem.Foto: František Stýblo

Ml. Boleslav - Ústí 4:3 po prod. (1:0, 1:1, 1:2 - 1:0)

HLASY PO UTKÁNÍ

Vladimír Evan (asistent trenéra Ústí nad Labem): „My jsme do utkání vstoupili opět špatně a Boleslav nás v první třetině jasně přehrála. Po brance na 1:2 jsme se zvedli a dokonce dostali do vedení. Bohužel prodloužení jsme nezvládli, kde jsme měli dvakrát výhodu přesilové hry, které jsme nevyužili. Poté jsme z přečíslení inkasovali, ale vymlouvat se na nějaký faul rozhodně nemůžeme.“

Leo Gudas (asistent trenéra Mladé Boleslavi): „Začali jsme dobře a dokonce si vypracovali dvoubrankový náskok, ale soupeř po vstřelené brance ožil a dostal se do vedení. Ale po několikáté se ukázali vnitřní síla týmu a dokázali jsme vyrovnat a nakonec i v prodloužení vyhrát.“

Richard Král (kapitán Boleslavi): „V první třetině jsme Ústí jasně přehrávali, dali gól a měli i další šance. Vstřelený gól soupeře nakopl, začal mít více ze hry a nakonec se dostal i do vedení. Jsem rád, že se nám podařilo vyrovnat. V prodloužení jsme však hráli v oslabení, což bylo velmi nebezpečné. Nakonec jsme v závěru prodloužení dokázali dát vítězný gól, za což jsme velmi rádi. K dalšímu utkání do Ústí pojedeme hrát se zajištěnou obranou a hlavně se musíme vyvarovat zbytečných faulů.“

Branky: 8. Eiselt, 21. Drábek, 55. Bauer, 69. Gombár – 28. a 46. Hovorka, 51. Šagát. Rozhodčí: Minář, Kubeš – Bejček, Svoboda. Vyloučení: 12:8 (navíc Pazourek (UST) osobní do konce utkání, Novotný (UST) 10 minut osobní). Využití: 0:0. Diváci: 4200.

Ml. Boleslav: Růžička – Bauer, Schnabel, Drábek, Lukáč, Kolafa, Mazanec, Mocek, Jindra – Nouza, Král, Gombár – Fiedler, Boháč, Šebesta – Sýkora, Mikulík, Eiselt – Gajovský, Rod, Handlovský. Trenéři: Petr Kaňkovský, Leo Gudas.

Ústí: Zikmund – Zeman, Evan, Novotný, Hořava, Pojkar, Vágner, Němeček, Zápotočný – Klobouček, Šagát, Hovorka – Krajči, Čaloun, Nedorost – Hašek, Pazourek, Janků – Špirko, M. Novák, V. Novák. Trenéři: Jan Votruba, Vladimír Evan.

17.4.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 18 000 Kč Všeobecní administrativní pracovníci pracovník kanceláře. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KONTAKT TELEFONICKY NEBO E-MAILEM, pracovní poměr na dobu neurčitou; aktivní znalost německého nebo anglického jazyka!, znalost práce na PC; vhodné i pro absolventy. Pracoviště: Gem bohemia s.r.o. - 001, 378 10 České Velenice. Informace: Jitka Vladyková, +420 384 701 219. Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 15 000 Kč Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) Zedníci *. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: ZEDNÍCI *, Zaměstnavatel požaduje: spolehlivost, samostatnost a kvalitně odvedenou práci, praxe výhodou, Náplň práce: Realizace stavebních zakázek v regionu., Zaměstnavatel nabízí: mzda dohodou, příspěvek na stravování, firemní oděv, zaměstnanecké slevy, školení, 5 týdnů dovolené, První kontakt: telefonicky od 7-15 hod. na čísle 571 751 771, e-mailem: cobbler@cobbler.cz nebo osobně v sídle Zašová 633. Pracoviště: Cobbler s.r.o., 756 51 Zašová. Informace: Zdeňka Vencková, +420 571 751 771. Doprava a logistika - Vánoční kurýr - firemní dárky 1 200 Kč Hledáme pracovníky s vlastním autem pro předvánoční rozvoz dárků po Praze. Odměna je dle počtu a typu zavezených dárků, cca 1.200-1.800 Kč za den. Gastronomie - Výrobci sýrů Dělnice ve výrobě sýrů - DPP. 80 Kč Výrobci sýrů Dělnice ve výrobě sýrů - DPP. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 80 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: místo výkonu práce : Lomnice u Rýmařova 17, po zaučení možnost převedení na HPP, nutná manuální zručnost, pletení korbačíků, výroba pařených sýrů, balení a vážení, etiketování sýrů, nutný zdravotní průkaz. Plat : 80,- Kč/hod. + osobní ohodnocení dle výkonu / 0 - 100 % ze zákl. mzdy /., Hlásit se na tel. č. 603 516 872 nebo na e - mail : info@milkov.cz, Z : 5.9.2017. Pracoviště: Milkov, s.r.o. - pracoviště, 793 02 Lomnice u Rýmařova. Informace: Nitková, +420 603 516 872.

Radek Voltr.

Peníze pro Sofinku. Fotbalista Voltr ukázal laskavé srdce

Hokejisté Slovanu Bratislava se radují z gólu.

Rusové baží po Londýnu s Paříží. Co na to zámořská NHL?

Trpasličí pes i plyšák Kuky. Známe rituály a talismany českých sportovců

Fotbalista Tomáš Vaclík má plyšáka od dcery, biatlonistka Markéta Davidová si zamilovala jednorožce. A co další úspěšní sportovci? Deník nahlédl do soukromí českých hvězd a odhalil neznámé talismany i úspěšné rituály. Snad teď neztratí své kouzlo…

Tajná svatba sportovního páru. Chocová: Strach jsem měla jen z angličtiny

/ROZHOVOR/ Plavecká mistryně Evropy Petra Chocová a světový šampion ve footbagu Jan Weber se v říjnu vzali na exotických Seychelách. Do Číny na MS v krátkém bazénu, které zítra začíná, však prsařka z České Lípy odletěla ještě s dívčím jménem. Nestihla by včas vyřídit víza na nový pas.

Útočník MFK Dávid Guba: Přešla mě chuť dívat se na tabulku

Karviná – Vítězný gól na kontě, solidní výkon a naděje, že nově složený útok Guba – Wágner – Galuška by mohl fungovat.