Vstupenky na tréninky Blackhawks a Flyers budou fanouškům k dispozici za příznivou cenu 390 Kč od 15. 8. 2019 9:00 hodin přes Ticketmaster.cz a Ticketportal.cz. Vstupenky budou prodávány dle principu „kdo dřív přijde, je dříve na řadě“ až do vyprodání zásob.

V březnu oznámily NHL, NHLPA a Live Nation, že Blackhawks, Flyers, Sabres a Lightning budou hlavními účastníky Nhl Global Series ™ 2019. Philadelphia Flyers a Chicago Blackhawks odstartují sezónu 4. října 2019 v Praze. Buffalo Sabres a Tampa Bay Lightning proti sobě nastoupí v rámci dvou zápasů ve Stockholmu 8. a 9. listopadu 2019. V rámci NHL Global Series Challenge™ 2019 se představí Chicago Blackhawks proti Eisbären Berlin 29. září v Berlíně a Philadelphia Flyers proti Lausanne HC 30. září ve švýcarském Lausanne.

V roce 2019 se uskuteční v pořadí třetí ročník NHL Global Series™ a půjde o osmou sezónu od doby, kdy NHL odcestovala do Evropy k pravidelným zápasům. Tato utkání jsou odměnou pro zástupy věrných evropských fanoušků, kteří si naživo vychutnají hokejové zápasy NHL dostupné prostřednictvím mezinárodních vysílacích partnerů a NHL.TV ™. Hokejoví fanoušci z celého světa se angažují na mnoha platformách sociálních médií NHL a na NHL.com v osmi jazycích a zažijí vzrušující a nezapomenutelnou atmosféru za účasti některých z největších hvězd NHL.

Tři zápasy příštího podzimu budou 26., 27. a 28. regulérním zápasem NHL, které se hrají v Evropě.

Zápas mezi Chicagem a Philadelphií bude pátým zápasem NHL, který se odehraje v České republice a opět v pražské O2 areně. Dvě utkání mezi Buffalem a Tampou Bay budou 12. a 13. regulérním sezónním zápasem NHL pravidelně hraným ve Švédsku a 11. a 12. zápasem v Ericsson Globe ve Stockholmu.

Více informací o NHL Global Series ™ 2019 bude oznámeno později. Oficiálním zdrojem informací pro všechny nejnovější zprávy a informace o NHL Global Series ™ 2019 a také další materiály z prostředí NHL jsou stránky NHL.com/sv, NHL.com/cs a NHL.com/de.