Jeden z nejhorších týmů NHL se chtěl pokusit získat body na ledě St. Louis, ale úvod do zápasu Chicagu nevyšel. Už od začátku čtvrté minuty prohrávali Blackhawks 0:1 po gólu Thomase.

Stav 1:0 vydržel na ukazateli skóre jen chvíli, konkrétně pětačtyřicet vteřin. To si právě Bedard zajel i s pukem za bránu, kde si ho ale vůbec nikdo nevšímal. Tedy až na brankáře Binningtona, který jako by tušil hrozící katastrofu.

A ta opravdu přišla. Jenže gólman Blues proti ní vůbec nic nezmohl. Bedard totiž dobrého půlmetru za úrovní brankové čáry puk nadzvedl a hodil jej Binningtonovi za záda. "Neuvěřitelné!" dali průchod svým emocím i svým očím nevěřící komentátoři u mikrofonů. 

Zdroj: Youtube

Diváci se ten večer v Enterprise Center v St. Louis opravdu nenudili. Bedardova paráda byla totiž prakticky pořád jen začátkem brankového představení, které oba celky připravily. Chicago dlouho živilo šanci na bodový zisk, ještě v osmačtyřicáté minutě vedlo 5:2. Pak ale převzal iniciativu soupeř, Blackhawks už k ničemu nepustil a naopak pěti brankami zápas otočil na konečných 7:5. 

Čeští útočníci Bostonu David Pastrňák a Pavel Zacha (v pozadí).
Pastrňák s Hertlem zaznamenali v NHL gól. Zadina s Nečasem pro změnu asistovali

Něco podobného jako Bedardovi se povedlo i Trevoru Zegrasovi, ani tentokrát však parádní gól na body nestačil. Zegras jen mírnil prohru Anaheimu se Seattlem 2:3.

Zdroj: Youtube