Populární značka z města kasin si naposledy zahrála finále Stanley Cupu v roce 2018, tehdy však jejich historickou jízdu hned v první sezoně mezi zámořskou elitou zastavili hokejisté Washingtonu Capitals v čele s ruským snajprem Alexandrem Ovečkinem. V následujících pěti sezonách se ale z nedávného nováčka NHL stal pravidelný návštěvník vyřazovacích bojů.

Brankář Dominik Hašek se Stanley Cupem
KVÍZ: Češi, kteří si sáhli na bájný Stanley Cup. Co víte o šampionech NHL?

Letos Rytíři dokonce ovládli tabulku Západní konference a ve skvělé formě vstoupili rovněž do play-off. V něm se svěřenci trenéra Bruce Cassidyho dokázali prokousat až do finále, které navíc rozehráli naprosto skvěle a po dvou domácích kláních vedou nad Floridou už 2:0 na zápasy. A historický úspěch mladičké organizace je skutečně nadosah.

Odměna? Doživotní erotické tance

Hokejem tak nyní pochopitelně žije celé město. Důkazem toho je vskutku nevšední nabídka od místního striptýzového klubu Hustler Club Las Vegas, který se rozhodl namotivovat kabinu Golden Knights před nejdůležitějšími zápasy v sezoně tak trochu po svém. Pokud se jim podaří vyhrát vytoužený pohár, čeká celou posádku platinové VIP členství a doživotní erotické tance. 

„Úspěch týmu Vegas Golden Knights sehrál důležitou roli při zvyšování morálky naší komunity. Rozhodli jsme se proto vyjádřit mu svou podporu tím, že mu poskytneme doživotní bezplatné tance na klíně, abychom tým motivovali a pomohli jej dovést k vítězství,“ řekla generální manažerka striptýzového klubu Brittany Roseová pro FOX5 Vegas.

Klub Hustler nedávno zesnulého Larryho Flynta se nachází jen pár minut od hokejové T-Mobile Areny ve Vegas a podle tamějších médií myslí svou odvážnou nabídku skutečně vážně. Na divoké tanečky je ovšem stále brzy. Rytíři sice rozehráli finálovou partii na výbornou, nyní se ovšem série přesouvá na východní pobřeží k floridským Panterům.

Hokejový obránce Radko Gudas v dresu Florida Panthers.
VIDEO: Na ledě nezná kamaráda. Gudas po odpískání sroloval u mantinelu Kämpfa

A jsou to právě hokejisté Floridy, finálový soupeř Vegas, kdo si v loňské sezoně střihl při návštěvě striptýzového klubu menší aféru. Několik hráčů Panthers tam údajně zamířilo po třetí porážce v sérii druhého kola s Tampou Bay, přestože následující den bylo na programu utkání číslo čtyři. 

Teď už alespoň ve městě hříchu vědí, že na striptýz jedině až po skončení série. O motivaci v kabině je každopádně postaráno.