ČESKO - ŠVÉDSKO 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 33. Čajánek (Jágr, Klepiš), 55. Jágr (Blaťák) - 39. Berglund (Wallin, Nordgren). Rozhodčí: Laaksonen, Partanen (oba Fin.) - Kalivoda, Pešek (oba ČR).
Česko:
Štěpánek - Čáslava, Rachůnek, Kutlák, Krstev, Blaťák, Sičák, Barinka, Němec - Klepiš, Čajánek, Jágr - Rolinek, Marek, Kvapil - Vondrka, Hlinka, Olesz - Lukeš, Vampola, Květoň.
Švédsko: Liv - R. Jonsson, Jönsson, L. Jonsson, Hedman, Johansson, Gunnarsson, Akerman, Nilson - Weidhandl, Persson, Thönberg - Nordgren, Wallin, Berglund - Zackrisson, Harju, Omark - Widing, Anderson, Tjärnquvist - Martensson

60:00 Konec utkání, Česko vyhrálo 2:1.

59:55 Němec vyhodil puk přes plexisklo, dostal 2 minuty. Švédové mají kratičkou přesilovku 6 na 4.

59:32 Klepiš měl puk na útočné modré, ale raději neriskoval a poslal jej podél mantinelu za branku.

58:56 Švédové hrají power play, gólman Liv je na střídačce.

58:36 Švédové si vybrali oddychový čas.

56:26 Švédové jsou v plném počtu.

54:54 GÓL! Česko vede 2:1! Jágr pálil netradičně příklepem, prostřelil chumel hráčů před sebou. Pokračuje česká přesilovka 5 na 4.

54:26 Po faulu na jágra byl vlyoučen, Česko má výhodu přesilovky 5 na 3.

54:09 Češi hrají 5 na 4.

54:03 Na trestnou lavici šel Švéd Harju,

52:09 Barinka dostal 2 minuty za podražení.

51:45 Omark přihrál na volného Harju, ten pálil jen kousek vedle české branky.

48:42 Češi jsou v plném počtu.

Zápas Finsko - Rusko Vývoj utkání definitivně ovládli Finové, vyhráli 4:2.

46:42 Marek je na tresné lavici na 2 minuty krosček.

46:35 Na ledě jsou oba týmy v plném počtu.

45:01 Začala zkrácená česká přesilovka 5 na 4.

44:35 Švéd Omark byl vyloučen, hraje se 4 na 4.

43:01 Němec byl vyloučen na 2 minuty.

40:01 Začala třetí třetina.

40:00 Skončila druhá třetina, Česko - Švédsko 1:1.

38:18 GÓL! Švédové srovnali na 1:1. Berglund zůstal sám před Štěpánkem. Ten dostal přesnou přihrávku od Wallina a skóroval.

33:27 Kvapil trefil tyč, po závaru před Livem se neprosadili Rolinek ani Marek.

Zápas Finsko - Rusko Rusové utkání otočili, po druhé třetině vedou 2:1.

32:33 GÓL! Česko vede 1:0! Jágr přihrál zadovkou o mantinel před brnaku na Čajánka, který nedal Livovi šanci.

31:38 Hraje se 5 na 5.

31:06 Švédové jsou kompletní, mají krátkou přesilovku 5 na 4.

30:41 Po kombinaci Hlinky a Jágra brankář Liv se štěstím vyrazil.

29:38 Rachůnek dostal 2 minuty za hrubost za úder rukavicí do obličeje Tjärnquvista. Bude se hrát 4 na 4.

29:06 Kapitán Švédů Jönsson dostal 2 minuty. Před tím byl ve velké šanci Květoň.

21:18 Češi se ubránili, hrají v plném počtu.

20:01 Začala druhá třetina.

20:00 Skončila první třetina, Česko - Švédsko 0:0.

19:18 Vondrka podrazil Wallina a dostal 2 minuty.

16:00 Velkou šanci měl Vondrka, ale trefil jen brankáře Liva.

15:45 Švédové se ubránili, jsou v pěti.

Zápas Finsko - Rusko Po první třetině vedou Finové 1:0 gólem Kermana z 18. minuty.

13:45 Za faul na Vondrku šel na 2 minuty Lars Jonsson.

9:47 Švédové jsou v plném počtu.

7:47 Také za hákování byl vyloučen Švéd Walin.

7:30 Česko je v plném počtu.

5:30 Za háková byl vyloučen Sičák.

0:01 Utkání začalo

České hokejové hry jsou závěrečným dílem Euro Hockey Tour, Češi jsou zatím poslední. Pořadí: 1. Rusko 22 b., 2. Švédsko 13, 3. Finsko 11, 4. Česko 8.

Utkání Česko - Švédsko začíná v liberecké Tipsport Areně ve čtvrtek v 18:00 hodin. zároveň se od 17:30 hodin hraje v Tampere zápas Finsko - Rusko.