Devětadvacetiletý Kašpar vstřelil poslední gól utkání ve 29. minutě. Od zadního mantinelu poslal puk před branku, odkud ho za Kovářova záda nechtěně dopravil bruslí jeden z jeho spoluhráčů. Český gólman už poté neinkasoval, i když čelil minutu a půl před koncem trestnému střílení. Jeho exekutor Nikita Gusev však ani nezakončil.

Třetí čisté konto v ročníku vychytal Jakub Sedláček, jenž pomohl 29 zákroky k výhře Dynama Riga 1:0 nad Novokuzněckem. K stejnému výsledku vedly také předchozí dvě Sedláčkovy nuly, nicméně v obou případech se rozhodovalo v nájezdech.

Poprvé od 18. října skóroval zkušený Jan Bulis, jenž vstřelil první gól Čeljabinsku v utkání s Magnitogorskem. Favorizovaní hosté vyhráli 3:2 v prodloužení, nejproduktivnější Čech v KHL Jan Kovář tentokrát nebodoval.

Mezi střelce se zapsal také útočník Marek Kvapil a gólem pomohl k výhře Čerepovce 5:2 na ledě Podolsku. Trefil se také Kvapilův bývalý spoluhráč v Dynamu Moskva Filip Novák v derby s CSKA, jež zvítězilo 4:3 po nájezdech.

Kontinentální hokejová liga:

Barys Astana - Vladivostok 4:5 v prodl., Chanty-Mansijsk - Jekatěrinburg 4:0 (Kašpar 1+0), Čeljabinsk - Magnitogorsk 2:3 v prodl. (za domácí Bulis 1+0), Dinamo Minsk - Záhřeb 4:3, HK Soči - Nižnij Novgorod 4:1, Nižněkamsk - Kazaň 1:4, Viťaz Podolsk - Čerepovec 2:5 (Horák 0+1 - Kvapil 1+0), Petrohrad - Novosibirsk 5:4 (za domácí Červenka 0+2), Dynamo Moskva - CSKA Moskva 3:4 po sam. nájezdech (za domácí Novák 1+0), Dinamo Riga - Novokuzněck 1:0 (čisté konto Sedláček), Slovan Bratislava - Atlant Mytišči 2:1 po sam. nájezdech.