Kolář po Zohornově přihrávce zajistil v KHL výhru Chabarovsku

Moskva (Rusko) - Obránce Jan Kolář z Chabarovsku vstřelil v utkání Kontinentální hokejové ligy proti Čeljabinsku vítězný gól, přihrál mu na něj krajan Tomáš Zohorna. Ten se pak další asistencí podílel i na brance na konečných 4:2. Amur tak ukončil sérii tří porážek.

19.10.2016

Jan Kolář v bitvě s Kanadou.Foto: Deník/Luboš Jeníček

Kolář dal v posledních osmi zápasech pět gólů. Celkem má v sezoně na kontě sedm branek a spolu s Kirillem Kolcovem z Čeljabinsku je nejlepším střelcem mezi obránci.

Chabarovsk výborně začal a v sedmé minutě vedl už 2:0, avšak ještě v první třetině o náskok přišel. Kolář pak po Zohornově přihrávce rozhodl v 27. minutě.

Zato nejproduktivnější Čech v lize Jan Kovář vyšel po 15 zápasech naprázdno. Magnitogorsk se ve Vladivostoku proti domácímu brankáři Igoru Bobkovovi neprosadil vůbec a prohrál 0:3.

Kontinentální hokejová liga:

Chabarovsk - Čeljabinsk 4:2 (za domácí Kolář 1+0, T. Zohorna 0+2), Vladivostok - Magnitogorsk 3:0, Kunlun Red Star - Ufa 3:2,

17:30 Jokerit Helsinky - HK Soči, 18:30 Dinamo Minsk - Spartak Moskva, Dinamo Riga - Nižnij Novgorod, 19:00 Slovan Bratislava - Kazaň, Záhřeb - Nižněkamsk.

Ministr Brabec: Život je krátký na hádky. Země potřebuje stabilní vládu

/ROZHOVOR/ Co znamenají volební výsledky? Jak se bude vyjednávat? Nejen nad tím se zamyslel lídr krajské kandidátky ANO Richard Brabec v rozhovoru pro Deník.

FOTOGALERIE: Při smrtelné nehodě se vážně zranili další tři lidé

Smrtelná dopravní nehoda zablokovala v neděli dopoledne silnici mezi Javornou a Železnou Rudou. U odbočky na Zhůří se čelně srazila dvě osobní auta, muž německé národnosti nehodu nepřežil.

Parádní start. Plíšková na úvod Turnaje mistryň vyzrála na Williamsovou

Po pátečním losu singapurských skupin se Karolína Plíšková spokojeně usmívala. „Nevím, jak to vidí ostatní holky, ale já jsem se složením skupiny spokojená,“ povídala česká tenistka.

Plány SPD? Okamura chce pro své hnutí zastoupení v čele Sněmovny

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomio Okamura už jednal s další stranou, novinářům dnes ale odmítl prozradit s jakou. Schůzku s představiteli vítězného hnutí ANO má naplánovanou na pondělní večer.