Kovář ve 26. minutě bekhendovou dorážkou přehodil ležícího brankáře Admiralu Ilju Proskurjakova a vstřelil druhý gól svého mužstva. Pět minut nato se podílel druhou asistencí na vítězné brance Jevgenije Birjukova.

Nejproduktivnější český hokejista KHL vylepšil svou bilanci v této sezoně na 12 gólů a 23 asistencí a v kanadském bodování soutěže se dotáhl na čtvrtého Artěmije Panarina z Petrohradu.

Václav Nedorost zase přispěl k ukončení série porážek Slovanu Bratislava. Na ledě Atlantu Mytišči otevřel šestým gólem v sezoně skóre a slovenský tým pak vyhrál 2:1. U druhého gólu hostů si připsal asistenci další český útočník Michal Vondrka. Slovan se tříbodového zisku dočkal po čtyřech porážkách.

Kontinentální hokejová liga:
Vladivostok - Magnitogorsk 2:4 (za hosty Kovář 1+1), Novokuzněck - Jekatěrinburg 3:4, Novosibirsk - Kazaň 6:1, Ufa - Barys Astana 5:3, Atlant Mytišči - Slovan Bratislava 1:2 (za hosty Nedorost 1+0, Vondrka 0+1), Nižnij Novgorod - Viťaz Podolsk 4:1.