Divoký tanečník, který rozpálí fanoušky a rozhazuje trička na velkých sportovních akcích od olympijských her či finále NBA až po hokejové zápasy. To je Cameron Hughes.  Tanečník, který roztančil davy fanoušků i největší sportovní celebrity, zavítal tentokrát na zápas Tipsport Extraligy ledního hokeje mezi Spartou a Kladnem v pražské O2 Areně.

Jeho cíl byl stejný jako kdekoli jinde na světě: strhnout svým tancem a show diváky k zábavě, strhnout je k nadšenému fandění a společně si užít jedinečnou atmosféru hokejového utkání. A to se mu i tentokrát povedlo.

Český talentovaný zadák David Jiříček vstřelil v NHL premiérovou branku.
Češi v zámoří váleli. Jiříček nasázel hattrick, Čajan vynuloval chicagský útok

Diváky jeho show nadchla. Cameron se najednou vztyčil mezi diváky a začal tančit svůj specifický tanec a povzbuzovat diváky k fandění. Postupně na sebe strhnul veškerou pozornost a jeho show se stala středobodem všeho dění na stadionu. Na sobě měl v mnoha vrstvách oblečena trička, která postupně svlékal, hrál si s nimi a rozhazoval je divákům kolem sebe. Ti se nechali strhnout a fandili a radovali se společně s Cameronem.

Boj s ADHD

A jak se vlastně Cameron k fandění dostal? Jako středoškolák se nemohl dostat do basketbalového týmu, litovat toho ale nakonec nemusel. Chlapík, který celý život bojuje s ADHD, se totiž díky fandění dostal na místa, o kterých by si mohl jinak možná nechat jen zdát.

Vystupoval na dvojích olympijských hrách, finále Stanley Cupu či NBA a světovém šampionátu v ragby a mnoha dalších akcích.

Cameron Hughes roztančil i Novaka Djokoviče:

Zdroj: Youtube

Dokázal roztančit nejen davy fanoušků, ale i hvězdy světového sportu jako například srbského tenistu Novaka Djokoviče na US Open. Účastnil se natáčení celosvětového seriálového fenoménu Přátelé nebo si zahrál ve videoklipu se slavnou zpěvačkou Alanis Morissette.

„Doufám, že vás můj příběh inspiruje k tomu, abyste fandili o něco hlasitěji, usmívali se o něco víc, tančili o něco bláznivěji, podpořili svůj tým, nebáli se a hlavně, abyste vstali a stali se svým vlastním největším fanouškem. Jsem nadšený, že mohu tisícovkám lidí ukázat skutečnou sílu fandění."