"Byl to těžký zápas. Potkaly se dva velmi silné týmy s dobrou formou. Myslím si, že jsme ale byli o kousek lepší. Byli jsme aktivnější a častěji na kotouči, tlačili se více do branky. Svou převahu jsme poté přetavili ve tři branky a zaslouženě jsme tak sebrali tři body," pochvaloval si výkon Bílých Tygrů Krenželok.

Ostravský rodák byl po zápase překvapený, v jakém tempu se utkání odehrálo. "Střetly se dva špičkové celky a na kvalitě hry to bylo znát. Hrálo se opravdu ve velmi vysokém tempu. Sám jsem to po svátcích ani tak rychlé nečekal," uvedl.

Třiatřicetiletý útočník se nejprve podílel přihrávkou na vedoucím gólu Jana Ordoše 23 vteřin před první sirénou. Podle Krenželoka to byl jeden ze zlomových momentů zápasu. "První gól byl určitě hodně důležitý. Když dáte gól do šatny, tak vás to dost nabudí a naopak druhý tým zase trochu srazí. První třetina byla vyrovnaná a jsme rádi, že jsme skórovali jako první. Mohli jsme klidně prohrávat, protože Třinec trefil tyčku," prohlásil.

Dodatečný dárek fanouškům

Druhý gól přidal sám Krenželok výstavní trefou do horního růžku branky Petera Hamerlíka. "Honza Stránský mi posunul puk a já jsem střílel z jedničky. Snažil jsem se to trefit nahoru a vyšlo mi to parádně. Za gól jsem samozřejmě rád, ale nejdůležitější pro nás bylo, že jsme soupeři odskočili na rozdíl dvou branek," uvedl Krenželok.

Liberec tak nadělil svým fanouškům dodatečný dárek k Vánocům a zvítězil potřetí v řadě. "Jsem rád, že jsme konečně odehráli dobrý zápas před plnou halou. Proti Spartě bylo taky plno, zápas nám ale moc nevyšel. Diváci nás hnali za výhrou a těší nás, že jsme jim tak mohli dát alespoň malý dodatečný dárek v podobě tří bodů," dodal Krenželok.

Také čtěte: Huml po skalpu Sparty: Za naši bojovnost jsme si výhru zasloužili